метизная компания

Суд виніс вирок роменчанину, який виправдовував збройну агресію РФ

Війна, Суд | 19:31, 6.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Роменським районним судом винесено вирок стосовно чоловіка, якого обвинувачено у виправдовуванні, визнанні правомірною збройної агресії Російської Федерації проти України, передбаченого ч. 1 ст. 436-2 КК України.

Судом затверджено угоду про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором.

Чоловіка визнано винним та призначено покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді у виді штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 10200 (десять тисяч двісті) грн.

За матеріалами справи, починаючи з березня 2022 року, обвинувачений виправдовував та визнавав правомірною збройну агресії Російської Федерації проти України. Схиляв інших людей до своєї позиції під час особистого спілкування з ним, запевнював, що після захоплення України її територію буде поділено на частини, що східна та південна частина території будуть приєднані до Російської Федерації.

При цьому чоловік, достовірно знаючи, що його співрозмовники не поділяють його антиукраїнських думок та тверджень, ініціативно, систематично, активно з використанням різних аргументів та власного авторитету, під час особистого спілкування з іншими особами, маючи на меті схиляння інших людей до своєї позиції, формував у співрозмовників антивладні та проросійські настрої.

Також, обвинувачений перебуваючи у приміщенні охоронної фірми ТОВ «Явір-2000» серед працівників, активно, з використанням різних аргументів, під час особистого спілкування з ними, маючи на меті схиляння інших людей до своєї позиції, формував у адресатів антивладні та проросійські настрої. При цьому, визнавав правомірним вторгнення збройних сил Російської Федерації на територію України, стверджував, що Російська Федерація не нападала на Україну, що проводиться спеціальна військова операція по звільненню Українців від фашистської влади.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: