СумБуд
Реклама
метизная компания

Суддя Сумського апеляційного суду пішов у відставку

Суд | 15:31, 23.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

17 листопада 2020 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення задовольнити заяву Сергія Хвостика про його звільнення у відставку з посади судді Сумського апеляційного суду.

Сергій Григорович більше 35 років пропрацював у галузі права. Будувати кар’єру в юриспруденції починав з правоохоронних органів. Так, закінчивши у 1989 році Харківський юридичний інститут, свої перші кроки на ниві служіння Закону робив як стажист Прокуратури Сумського району, а вже через півтора роки як помічник прокурора Зарічного району м. Суми.

Проте, як то кажуть, що то за солдат, який не мріє стати генералом, а юрист… суддею. Сергій Хвостик одягнув мантію та присягнув українському народу в 1993 році, ставши суддею Зарічного районного суду м. Суми. Протягом 8 років він захищав права, свободи та інтереси громадян і держави як суддя місцевого суду, а з 2002 року як суддя Апеляційного суду Сумської області та Сумського апеляційного суду.

В суді апеляційної інстанції суддя Хвостик пропрацював майже 19 років. За два десятка років разом з колегами прийняв тисячі рішень, якими було відновлено справедливість та захищені права й інтереси мешканців Сумської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: