метизная компания

Сумське НВО програло суд за мільйонні борги

Суд | 14:28, 5.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

27 листопада Господарський суд Сумської області задовольнив позов державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» і вирішив стягнути із сумського заводу 4,49 млн грн. Цю суму завод заборгував за поставлену електричну енергію відповідно до договору, який був укладений 1 травня 2019 року.

Крім того, понад 2,3 млн грн податкового боргу просить стягнути з АТ «Сумське НВО» Головне управління ДПС в Сумській області.

29 листопада Сумський окружний адміністративний суд прийняв позовну заяву податкової до розгляду та відкрив провадження у справі. Відповідно до ухвали суду, ГУ ДПС Сумщини просить стягнути з заводу податок на нерухоме майно в сумі 122,2 тис. грн, орендної плати в сумі 765,66 тис. грн, екологічних податків 515,3 тис. грн. на користь міста Суми. А також податкова просить стягнути орендну плату на користь сіл Піщане, Стецьківка, Степанівка, Нижня Сироватка, Битиця та інших 446 тис грн, а також земельний податок 43,5 тис. грн. і податок на нерухоме майно 49,87 тис. грн. на користь Битиці.

Свої вимоги податкова мотивує тим, що підприємство порушило строки та повноту сплати грошових зобов’язань.

Підготовче засідання призначене на 23 грудня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: