ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумській ОДА повернули 98 га землі вартістю 16,2 млн грн

Суд | 16:30, 16.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

За позовом Охтирської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Сумської області визнано недійсними договір про спільну обробку землі, відтак адміністрації буде повернуто 98 га землі вартістю 16,2 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що вищезазначена земельна ділянка розташована на території Чернеччинської сільської ради та, відповідно до державного акту, належить Сумській обласній державній адміністрації. Однак у 2020 році між Квартирно-експлуатаційним відділом м. Суми та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про спільну діяльність, а саме щодо вирощування сільськогосподарської продукції на вказаних землях.

Водночас, вищезазначений договір за своєю юридичною природою не є договором про спільну діяльність, а фактично є договором оренди землі. Більш того, Квартирно-експлуатаційний відділ позбавлений права розпоряджатися землею, тому діяв поза межами своїх повноважень. Оскільки під час передачі землі були порушені інтереси держави, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом.

Суд погодився з доводами прокуратури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: