СумБуд
метизная компания

Сумський суд прийняв рішення щодо захоплення сільської дороги підприємцем

Суд | 12:22, 14.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський Апеляційний суд відмовив у задовільненні скарги Романа Чванкіна щодо зобов’язання звільнення захопленої сільської дороги у с. Радьківка, Сумського району та вирішив залишити Зарічного районого суду без змін.

Сьогодні відбулося засідання Сумського Апеляційного суду за скаргою Романа Чванкіна на ухвалу Зарічного районного суду щодо зобов’язання звільнення захопленої сільської дороги у с. Радьківка, Сумського району.

Нагадаємо, у  червні 2017 року заступник керівника Сумської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Стецьківської сільської ради звернувся до суду з позивом, в якому він просив відповідача Романа Чванкіна усунути перешкоду у користуванні земельної ділянки загального користування площею 0,0296 га.

Роман Чванкін  побудував цегляний забор с чотирма стовбами та роздвижними металевими воротами між двома земельними ділянками, які йому належать. Вони знаходяться одна навпроти одної через дорогу, яку й загородив парканом підприємець. За словами місцевих жителів це єдина дорога, якою можна дістатися лісу.

3 вересня 2019 року Зарічний суд виніс рішення  першої інстанції щодо зобов’язання звільнення захопленої сільської дороги у с. Радьківка, Сумського району. Роман Чванкін подав скаргу до Сумського Апеляційного суду.

На розгляд справи з’явилися прокурори Сумської місцевої прокуратури та Сумської області, представник Стецьківської сільської ради. Сам позивач на судове засідання не з’явився. У заяві просив розглядати справу без його участі, свою позицію щодо апеляційої скарги підтримує. Причину своєї неявки пояснив тим, що від представників певних громадських організацій лунають погрози.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: