ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У суді Сум допитували свідків у справі аварії зі школярами в Білорусі

Суд | 21:00, 17.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Поїздка вважалася приватною, але у школі були видані накази щодо неї. Так сказали свідки 17 березня під час розгляду справи вчительки, яка організувала поїздку сумських школярів до Польщі у 2018-му. Тоді сталася аварія і один з учнів загинув. Засідання відбулося у Зарічному суді Сум.

По відеозв’язку слухали свідків із Великої Писарівки, де працює жінка.

Прокурор Владислав Правдюк ставить запитання заступниці директора Великописарівської школи Вікторії Ківіренко: “У матеріалах провадження є запрошення польською мовою від польської сторони, адресоване Великописарівській загальноосвітній школі про участь у турнірі футбольному. Відомо Вам, що було таке запрошення польської сторони? – Я запрошення не бачила. – З приводу поїздки в Польщу – чи був якийсь наказ по школі, видавався чи ні? – Так, видавався. Якщо можна, я зачитаю дослівно: “Здійснити перевірку правильності проведення цільового інструктажу з безпеки життєдіяльності учнів, проконтролювати оформлення документації для проведення екскурсії”.

Далі Ківіренко запитує представник потерпілого – В’ячеслав Осмоловський: “Що саме Ви маєте на увазі під словом “приватна поїздка”, більш детально розкажіть нам. – Приватна, тому що вона вирішувалася керівником і батьками, де батьки покладали обов’язки на певних громадян про безпеку життя їхніх дітей під час поїздки”.

Наступне засідання відбудеться 25 березня, на ньому продовжать слухати свідків.

Вчительку звинувачують за статтею “неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей, що спричинило смерть неповнолітнього”. За версією слідства, автомобілі, які перевозили дітей не мали дозволів на такі перевезення, не мали їх і водії. Якщо вину вчительки доведуть, їй загрожує до трьох років позбавлення волі.

Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: