метизная компания

У суді в Сумах слухали справу про виготовлення проєктів амбулаторій

Суд | 20:01, 10.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Справу за обвинуваченням директора київської архітектурної фірми ТОВ “Арх 24”, яка розробляла проєкти будівництва 12 сільських амбулаторій, слухали 10 вересня у Зарічному суді міста Суми.

Про це повідомляє Суспільне.

За версією слідства, за виготовлення проєктів на рахунок фірми управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації перерахувало 1 млн 780 тис. грн. Однак, розроблені проєкти не відповідали основним вимогам і не могли бути використані для будівництва амбулаторій.

На судовому засіданні прокурор зачитував документи, які він додає до матеріалів справи, які підтверджують, на його думку, винуватість директора фірми-проєктанта. Здебільшого це акти перевірок будівництва амбулаторій Державною архітектурно-будівельною інспекцією і недоліки які в них вказані.

“Згідно з даним документом здійснювалось коригування проєктно-кошторисної документації по цих об’єктах, крім Чернечої Слободи, ПП “Суми-Южана”. З цього вбачається те, що та проєктна документація, яка була виготовлена ТОВ “Арх 24″ по низці об’єктів, вона не повною мірою відповідала вимогам низки нормативних документів”, – зазначив прокурор Максим Алєксєєв.

Адвокат обвинувачуваного Андрій Пенчарський перебив прокурор та зазначив, що там не вказано, що документація не відповідала вимогам. Суддя Оксана Ніколаєнко своєю чергою попросила прокурора пояснити як цей доказ стосується справи, бо там проєктувальником зазначається “Суми-Южана” і саме їх проєкт використовувався при будівництві.

“Були спочатку договори на створення проєктної документації з ТОВ “Арх 24″, але коли було виявлено, що вона не відповідає вимогам чинного законодавства, вона фактично є такою, на підставі якої заборонено, взагалі, будувати”, – зазначив прокурор Максим Алєксєєв.

Обвинувачений свою вину не визнає.

“Ми виконали проєкти в повному обсязі. Замовник їх повністю прийняв та підписав актом. Згідно з договором оплатив в грудні. 2018-го, на скільки пам’ятаю, після цього ми говорили про авторський нагляд, який ми хотіли проводити, але вони сказали, що хочемо на місці, щоб була людина, постійна могла під’їжджати. Ми не заперечували і тому передали права на ПП “Суми-Южана”. І потім вже “Суми-Южана” з набутими правами по проєкту вносила якісь корективи”, – зазначив обвинувачений Євгеній Фенченко.

Колишньому директору київської фірми-проєктанта Євгенію Фенченко, якщо його провину доведуть, загрожуватиме до 12 років ув’язнення. Його обвинувачують за трьома статтями кримінального кодексу: привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем; їх легалізація, отримана злочинним шляхом та в підробленні документів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: