СумБуд
метизная компания

У Сумах дівчина судилася з батьками за аліменти

Суд | 20:02, 31.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах дівчина через суд стягнула аліменти з батьків. Про це повідомляє прес-служба Зарічного районного суду м.Суми.

28 січня 2020 року набрало законної сили рішення суду про стягнення аліментів з обох батьків на користь їх повнолітньої доньки, яка продовжує навчання.

Дівчина просила суд стягувати з батька та матері, які є відповідачами у справі,  аліменти на її утримання в розмірі 1/4 частини всіх видів їх заробітку, щомісячно до досягнення нею 23 років або до закінчення навчання. Свої вимоги мотивувала тим, що наразі вона проживає з бабусею, а батьки її життям не цікавляться та не надають їй матеріальної допомоги. З 1 вересня 2019 року вона є студенткою, їй необхідні кошти на проїзд, проживання, харчування, підручники та інше. Крім того вона хворіє на ряд хронічних захворювань та потребує коштів на лікування.

21 жовтня 2019 року Зарічний районний суд м. Суми позов задовільнив частково та стягнув з кожного з батьків на користь доньки аліменти в розмірі 1/6 частки всіх видів їх заробітку щомісячно до закінчення дитиною навчання, але не довше, ніж до досягнення нею 23 років.

Частково задовольняючи позов, суд виходив з того, що відповідачі є працездатними, мають задовільний стан здоров’я, а тому у змозі надавати матеріальну допомогу дочці, яка досягла повноліття, але продовжує навчання. При визначенні розміру аліментів судом враховано матеріальне становище сторін, те, що відповідачі мають на утриманні неповнолітніх дітей, а також те, що дівчина отримує стипендію.

28 січня 2020 року Сумський апеляційний суд залишив без змін рішення Зарічного районного суду м. Суми. Колегія суддів погодилася з висновками суду першої інстанції.

«Суд першої інстанції належно оцінив надані сторонами докази та ухвалив рішення на основі повно і всебічно з’ясованих обставин справи» – йдеться в постанові Сумського апеляційного суду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: