СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах громадянина РФ оштрафували за порушення умов самоізоляції

Суд | 20:28, 17.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

13 серпня 2020 року за порушення правил карантину Сумський районний суд Сумської області притягнув громадянина Російської Федерації до адміністративної відповідальності та наклав на нього штраф в розмірі 17 000 гривень.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, 1 серпня 2020 року близько 7:00 громадянин, який є громадянином РФ, прибув на АПП «Юнаківка», будучи особою, яка перебуває під самоізоляцією, чим порушив п. 3.3 Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 року з внесеними змінами постановою № 522 від 25.06.2020 року.

У судове засідання правопрушник  не з`явився, належним чином був повідомлений про місце та час розгляду справи в суді.

При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, суд враховував характер вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини що пом`якшують і обтяжують його відповідальність та дійшов висновку, що в діях  чоловіка є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, за ознаками порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, встановлених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами».

Також чоловікові доведеться сплатити і судовий збір в розмірі 420 грн 40 коп. на користь держави.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: