метизная компания

У Сумах оскаржують призначення директора пологового будинку

Суд | 08:33, 2.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський окружний адміністративний суд уже частково задовольнив позов конкурентки теперішньої директорки Сумського пологового будинку Пресвятої Діви Марії.

Ще у грудні 2018-го року відділом охорони здоров’я Сумської міськради був проведений конкурс на посаду директора цього пологового будинку. За результатом цього конкурсу найбільше балів набрала Анжела Бабко, однак конкурсна комісія вирішила не визначати переможця конкурсу і оголосила новий конкурс, у якому і перемогла теперішня директорка Ольга Чирва. Анжела Бабко з таким не погодилась і подала до суду одразу два позови.

В одній справі надавали оцінку діям конкурсної комісії охорони здоров’я Сумської міськради у грудні 2018-го року, а у другій розглядається питання правомірності проведення нового конкурсу і призначення керівником пологового будинку Ольги Чирви.

Сумський окружний адміністративний суд вже прийняв рішення у першій справі, а саме визнав протиправною бездіяльність конкурсної комісії щодо невизначення переможця конкурсу, який провели у грудні 2018-го року. Суд зобов’язав конкурсну комісію визначити переможця, а також скасував рішення комісії про оголошення повторного конкурсу. Однак це рішення суду ще не набрало законної сили, його можуть оскаржити в апеляційній інстанції. Поки у цій справі рішення не набере законної сили, провадження у справі про визнання незаконним призначення Ольги Чирви призупинене.

Тим часом, Анжела Бабко пройшла конкурс на посаду головного спеціаліста у Національній службі здоров’я України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: