СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах почали розгляд справи про банкрутство власника стадіону “Ювілейний”

Суд | 16:59, 26.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні в господарському суді Сумської області відбулась підготовче засідання в новій справі про банкрутство ТОВ «Сумиспортінвест». Справу розглядає суддя Соп’ьянко О.Ю.

Це товариство є власником стадіону «Юбілейний».

Справа відкрита за заявою ТОВ «Стандарт-Південь». Останнє наполягає на боргу в 1 млрд 339 млн 623 тис 373 грн 36 коп, – повідомляє sumy.today.

Бенефіціарним власником цього товариства є громадянин РФ Лукьяненко В.В. Його батько – Лукьяненко В.М. є почесним громадянином міста Суми, якого пов’язують з колишнім заводом Фрунзе. Борги цього заводу тільки по заробітній платі складають понад 170 млн грн.

В засідання суду з’явились представники учасників ТОВ «Сумиспортінвест» – від Грек Андрія – адвокат Танчик О.М. та від ТОВ «Північ Арго Сервіс» – адвокат Ломака Ю.М.
Відомо, що Грек А.С. є пасинком Лукьяненко В.М.

З приводу ТОВ «Північ Арго Сервіс», то це товариство придбало на електронних торгах «Сетам» частку в 99.98% в ТОВ «Сумиспортінвест» за 8 млн 120 тис. Згідно з даними системи «Сетам» на цих торгах зроблено 49 ставок, приймало участь 3 учасники. В грудні минулого року Тростянецький міський голова Бова Ю.А. повідомляв, що Тростянець теж буде приймати учать в торгах за придбання стадіону «Юбілейний».

З приводу ТОВ «Північ Арго Сервіс», то його бенефіцарним власником є Бондаренко Сергій. Останній є президентом Футбольного клубу «Вікторія». Цей клуб грає в амотрській футбольній лізі, неодноразово виборював кубок чемпіону і зараз проходить процедури реєстрацію для гри в професійній футбольній лізі.

Суд допустив Грек Андрія та ТОВ «Північ Арго Сервіс» до участі в справі і заслухав позицію представника кредитора та боржника. Представник кредитора адвокат Кондратенко Максим наполягав на наявності боргу в понад 1 млрд 339 млн грн і просив відкласти розгляд справи ю, а представник кредитора адвокат Шевченко Денис заявив про необхідність часу для врегулювання ситуації з боргами.

Суд заслухав їх доводи і оголосив перерву до 22 лютого.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: