СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах почався суд над організатором концерту Ольги Полякової

Суд | 19:00, 31.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах почався суд над організатором концерту Ольги Полякової. Справу про порушення правил щодо карантину людей слухають в Зарічному районному суді Сум, – повідомляє Суспільне.

Концерт в легкоатлетичному манежі Сумського держуніверситету відбувся 13-го березня. З організатором – агенством “Арт-хвиля”– уклали договір, за яким воно мало забезпечити дотримання умов карантину. На думку поліції, яку викликали в манеж, цього не було зроблено.

“Громадянин Донцов, який є організатором розважально-масового заходу, не забезпечив наповненість зали менш ніж 50%, чим порушив п.5, підпункт 6, п.3 Постанови Кабміну №1236 від 9.12.2020, чим вчинив адміністративне правопорушення”, – сказав суддя Євгеній Янголь.

Організатор концерту, Олександр Донцов стверджує, що наповнюваність зали була меншою за 50%.

“Я не порушував ніяких карантинних вимог стосовно проведення цього концерту. Кількість квитків – стільки, скільки дозволяло саме приміщення”, – сказав Донцов.

У суді заслухали свідків. Олексій Жолудь на концерті розсаджував глядачів і наносив розмітку.

“Усіх волонтерів я проінспектував, закріпив за кожним рядом кожного сектору, розповів, як треба роз’яснювати, як пересаджувати людей. Пересаджували ми два через два, також наносили розмітку у фан-зоні, щоб люди могли дотримуватися соціальної дистанції”, – розповів він.

“Були всі ланцюги, що розділяють фан-зону, була посадка двоє через двоє, на самій фан-зоні були спеціальні позначки, що позначали місця, де повинні знаходитися люди”, – розповів ще один свідок, Богдан Скібчик.

Захисниця Римма Бикова говорить, що манеж має понад півтори тисячі сидячих місць, але розрахований ще на півтисячі додаткових. На концерт Полякової продали квитків на 28% з наявних місць. Також у залі були антисептики та транслювався аудіоролик, що нагадував про дотримання дистанції.

“Виходячи з площі будівлі, 10 757 кв.м, при розрахунку кількості глядачів, на кожну особу прийшлося 8 кв. м. Це вдвічі більше, ніж передбачено постановою Кабміну. По-друге, при здійсненні розрахунку кількості квитків було враховано і кількість стаціонарно встановлених, і кількість місць, що можуть бути встановлені додатково”, – сказала Бикова.

Розгляд справи продовжать 8-го квітня. Тоді планують заслухати третього свідка, що сьогодні, 31 березня, не зміг з’явитися на засідання.

За період з 1 січня по 30 березня до Зарічного суду надійшло 67 адміністративних матеріалів за порушення щодо правил карантину людей, говорить прессекретарка Зарічного суду Наталія Сидоренко.

“З них 63 справи розглянуто, у 60 провадження у справі закрито, 2 направлено до іншого суду, одна направлена до органу, уповноваженого розглядати справу, 4 залишилися нерозглянутими. Розгляд кожної справи відбувався з урахуванням конкретних обставин і особи правопорушника. Причинами закриття справ переважно є відсутність складу адміністративного правопорушення та малозначність”, – сказала вона.

До Ковпаківського районного суду м. Суми, за словами його речниці Вікторії Сиріциної, з початку року надійшло 76 адміністративних матеріалів. 61 – закрито. Передано на розгляд трудовому колективу 2 матеріали, повернено на доопрацювання – 6, призначено до розгляду – 6. Виписано один штраф.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: