ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах суд відмовив колишнім машинобудівникам у задоволенні позову про банкрутство товариства

Суд | 19:00, 16.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Суд відмовив колишнім працівникам ТОВ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” у задоволенні позову про банкрутство товариства. Таке рішення 16 березня ухвалив суддя Господарського суду Сумської області, – повідомляє Суспільне.

Сума боргів невиплаченої заробітної плати, яку вимагали повернути позивачі, – 1 млн 180 тисяч гривень. Наразі боржник погасив з них 153 тисячі гривень. До суду просити банкрутства заводу пішли 17 людей.

Ці працівники, з якими завод не розрахувався по заробітних платах, відсудили свої кошти і отримали рішення Ковпаківського суду, розповів представник позивачів Дмитро Супрун.

“Однак виконання рішень не відбувалось досить тривалий час, оскільки виконавча служба не може виконати, через перешкоджання самим боржником. 17 осіб об’єдналися, подали заяву. Всіх осіб більше 100, хто не отримав заробітну плату і загальний борг – більше 6 млн. Якби була відкрита процедура, то гасили б уже усім робітникам, а не лише їм”, – сказав Супрун.

За словами Дмитра Супруна, наразі з понад мільйона боргу виплатили людям 153 тисячі грн. Представниця товариства у суді, Лідія Похилько, не погоджувалася із поданим позовом.

“Загальна сума заборгованості перед кредиторами складає 364 млн 667 тис, гривень. В тому числі заборгованість з податків 288 млн 555 тис грн. У боржника також наявне майно на загальну суму 140 млн 112 тис і наявна дебіторська заборгованість, яка складає 1 млрд 479 211 тис. Тобто дебіторська заборгованість перекриває всі зобов’язання кредитора станом на сьогодні”, – сказала Похилько.

Це було третє засіданняу цій справі. Нинішню ухвалу виголосили частково – вступну та його резулятивну частину.

“Керуючись статтями 234, 235 Господарсько-процесуального кодексу ухвалив відмовити у відкритті провадження у справі про банкрутство та привести до відповідальності Сумське НВО. Ухвала може бути оскаржена до Північного апеляційного господарського суду протягом 10 днів з дня складення повного тексту ухвали”, – йдеться в ухвалі.

За словами Дмитра Супруна, чи будуть подавати апеляцію чи подавати новий позов, вирішуватимуть після отримання повного тексту ухвали суду. Представниця ТОВ Сумське НВО також сказала, що коментуватимуть рішення після того, як ознайомляться з повним текстом рішення суду. Додам, також у Господарському суді мають розглянути справу щодо банкрутства акціонерного товариства «Сумське НВО»

Вона зараз в касації у Верховному суді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: