метизная компания

У Сумському апеляційному суді оскаржують арешт майна стадіону «Ювілейний»

Суд | 17:29, 23.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

22 вересня 2021 року до Сумського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга адвоката – представника ТОВ «Сумиспортінвест» на ухвалу слідчого судді Зарічного районного суду м. Суми, якою 13 вересня цього року суд першої інстанції наклав арешт на одне із нежилих приміщень стадіону «Ювілейний» та на частку корпоративних прав АТ «Сумське НВО» у статутному капіталі апелянта, яка на даний момент належить ТОВ «Північ Агро Сервіс». За рішенням місцевого суду власникам арештованого майна заборонено його відчужувати.

Таке рішення слідчим суддею суду першої інстанції було прийнято за клопотанням органу досудового розслідування в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 3652 КК України (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги), ч. 3 ст. 362 КК України (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї).

У поданій апеляційній скарзі адвокат товариства з обмеженою відповідальністю «Сумиспортінвест» просить скасувати ухвалу місцевого суду в частині задоволення клопотання слідчого про арешт нежилого приміщення стадіону «Ювілейний».

Колегія суддів: В. Ю. Рунов, В. І. Криворотенко, Т. А. Левченко

Єдиний унікальний номер справи в ЄДРСР: 591/8254/20

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: