метизная компания

У сумських судах – більше 30 протоколів про порушення карантину

Суд | 19:00, 6.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

До сумських судів працівники поліції передали 31 протокол про порушення карантину з часу його початку. Із них 17 протоколів склали патрульні.

Про це інформує Суспільне.

“Порівну розміщується складання адмінматеріалів: це поява в громадських місцях без масок, які захищають обличчя, перевезення водіями маршрутних транспортних засобів понад встановлену кількість пасажирів в салоні і перевезення людей без погодження з органами Національної поліції, це здійснення регулярних або нерегулярних перевезень”, – повідомив речник управління патрульної поліції області Олег Сологуб.

16 протоколів розглядатиме Ковпаківський районний суд міста Суми, розповіла речниця Ковпаківського районного суду Вікторія Сиріцина:

“Один з цих протоколів судом повернуто для належного доопрацювання, у 10 справах провадження закрито, а саме: суд виніс 8 постанов про закриття провадження у справі за відсутністю складу адміністративного правопорушення, у двох справах провадження закрито за малозначністю вчиненого. Ще 5 справ призначено до розгляду. В цих протоколах в 9 випадках йшлося про нібито незаконну торгівлю непродовольчими товарами, 3 протоколи було складено за перевезення водіями маршрутних таксі пасажирів у кількості, яка перевищує 10 осіб. Також складалися протоколи за перебування осіб у громадських місцях без захисної маски”.

В основному, перебування в магазині без маски та роботи магазинів стосуються 15 матеріалів, які надійшли і до Зарічного районного суду.

Речниця Зарічного районного суду Наталія Сидоренко прокоментувала ситуацію так:

“На сьогодні з них розглянуто 8, з яких у двох справах на осіб накладено адміністративне стягнення. Так, штраф у розмірі 17 тис.грн. було накладено на чоловіка, який перебував у продуктовому магазині без маски, та директора магазину, який здійснював продаж електротоварів. У 5 справах провадження було закрито у зв’язку з відсутністю складу правопорушення. Так, усі 5 протоколів були складені на осіб, які не здійснювали вказану в протоколі діяльність, а являлися лише найманими працівниками. В одній справі було закрито провадження у зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення та звільнено від адміністративної відповідальності особу, обмежившись усним зауваженням”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: