СумБуд
SMR
метизная компания

Вчора, 9 червня, Сумський окружний адміністративний суд задовольнив позов експрокурора Сумської області Володимира Петрова та поновив його на посаді.

Суд | 13:21, 10.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 червня, Сумський окружний адміністративний суд задовольнив позов експрокурора Сумської області Володимира Петрова та поновив його на посаді.

09 червня 2020 року суд розглянув справу № 818/2842/14 за позовом Петрова Володимира Георгійовича до Офісу Генерального прокурора, Прокуратури Сумської області, про визнання незаконними дії, скасування наказу, поновлення на роботі.

За результатом розгляду справи суд задовольнив позовні вимоги та визнав протиправним і скасував наказ Генерального прокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1472к про звільнення Петрова В.Г. з посади прокурора Сумської області; поновив Петрова В.Г. на посаді прокурора Сумської області; стягнув з Прокуратури Сумської області на користь Петрова В.Г. середній заробіток за час вимушеного прогулу з 24 жовтня 2014 року по 09 червня 2020 року в загальній сумі 1 117 770 грн.

Рішення суду в частині поновлення на посаді та стягнення місячного заробітку в сумі 16 695 грн підлягає негайному виконанню.

Рішенням суду зобов’язано Офіс Генерального прокурора відкликати з Міністерства юстиції України відомості про застосування до Петрова В.Г. заборони, передбаченої ч. 3 ст. 1 Закону України “Про очищення влади”, для виключення таких відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади”, – повідомляє на своєму сайті Сумський окружний адміністративний суд.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: