метизная компания

“14 мільйонів гривень, виділених в минулому році, викинуті в трубу”, – посадовець про реконструкцію стадіону “Авангард” (+ФОТО)

Суспільство | 18:23, 13.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Такі висновки зробив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації, активний користувач Facebook Дмитро Лантушенко 

До таких висновків він дійшов, коли уважно ознайомився із актом перевірки і знайшов порушення.

Продившись акт перевірки, неможливо не звернути увагу на два порушення:
– не проводилась обовязкова експертиза проектної документації реконструкції на відповідність її пожежним та техногенним нормам безпеки;
– проектна організація не віднесла будівлі та споруди до певного класу наслідків, – пише він.

Йдеться у повідомленні і про те, що неможливо відновлювати будівельні роботи на стадіоні поки проектна документація не буде оформлена згідно чинних норм.

Нагадаємо, реконструкцію стадіону “Авангард” зупинили, проте для подальшого ремонту міська влада планує винести питання на сесію щодо подальшого фінансування.

“…винесення 5 млн. коштів на чергову депутатську комісію для реконструкції Авангарду виглядає як знущання. Знущання над тренерами, спортсменами, вихованцями і всієї спортивної громадськості. Це просто жах…14 млн. коштів, виділених з міського та обласного бюджетів в минулому році-викинуті в трубу”, – висловився Дмитро Лантушенко.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: