СумБуд
метизная компания

20 творчим працівникам Сумщини призначили стипендії голови ОДА

Суспільство | 11:49, 23.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Ураховуючи вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність, голова Сумської обласної державної адміністрації призначив 20 стипендій провідним творчим працівникам області на 2022 рік.

В управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації вітають стипендіатів:

Анісімову Оксану Геннадіївну – художнього керівника Землянківського сільського клубу комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр культури і дозвілля»;

Ващенко Світлану Василівну – провідного бібліографа відділу документів іноземними мовами Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки;

Дрозд Оксану Леонідівну – директора комунального закладу «Краснопільський Палац культури» Краснопільської селищної ради;

Коваленко Тамару Іванівну – керівника аматорського фольклорного колективу «Калинові роси» комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області»;

Ковальова Віктора Костянтиновича – керівника ракетномодельного гуртка Свеського комунального закладу «Палац культури зі спортивною залою та бібліотекою»;

Лахмана Романа Володимировича – керівника народного аматорського драматичного колективу «Український водевіль» Чернеччинського сільського будинку культури Чернеччинської сільської ради;

Литвиненко Тетяну Анатоліївну – керівника народного аматорського вокального ансамблю сучасної та народної пісні «Зорецвіт» та народного аматорського вокального ансамблю «Осокори» Роменського міського будинку культури;

Науменка Андрія Олександровича – артиста вищої категорії Сумського обласного театру для дітей та юнацтва;

Онопрієнко Олену Володимирівну – виконуючу обов’язки директора комунального закладу «Глухівський міський краєзнавчий музей» Глухівської міської ради;

Осадчу Дарину Ігорівну – методиста 2-ї категорії організаційно-методичного відділу клубної роботи і розвитку аматорської творчості Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв;

Печеного Ігоря Миколайовича – директора Дунаєцького сільського будинку культури – філії комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради;

Проців Галину Зінов’ївну – голову циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, викладача вищої категорії, викладача-методиста Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського;

Стадниченко Любов Михайлівну – директора Сумської міської централізованої бібліотечної системи (1988-2021), заслужений працівник культури України;

Ткаченко Валентину Іванівну – директора Семереньківського сільського будинку культури – філії комунального закладу «Центр культурних послуг» Тростянецької міської ради;

Філон Геннадія Федоровича – завідувача масовим сектором комунального закладу «Шосткинський Центр культури і дозвілля»;

Ходунай Ольгу Миколаївну – керівника народного аматорського вокального ансамблю «Барви» комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля «Кнєжа»;

Хомченко Оксану Сергіївну – культорганізатора Конотопського міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир»;

Шимонівського Людвіга Миколайовича – соліста-інструменталіста Сумської обласної філармонії;

Шолоха Максима Геннадійовича – артиста-вокаліста І категорії Сумського національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна;

Шума Віталія Андрійовича – майстра з різьблення по дереву, голову Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: