метизная компания

Голова Сумської ОВА доручив перевірити захисні споруди та укриття на території області

Суспільство | 13:36, 2.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку із постійною небезпекою ворожих обстрілів, авіа-та ракетних ударів на території Сумщини голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ прийняв рішення щодо перевірки укриттів та захисних споруд на території області

«Ми завжди говоримо, що в разі повітряної тривоги жителі області повинні перебувати в укритті. А в якому вони стані сьогодні? Чи забезпечені всім необхідним? Маю особисто переконатися, що у жителів області є можливість заховатися від загроз, які несе ворог, особливо на прикордонні, – підкреслив Володимир Артюх. – Забезпечення безпеки жителів кожної громади – це прямий обов’язок усіх органів влади».

Відповідно до розпорядження Володимира Артюха, в кожному районі області і в територіальних громадах будуть утворені робочі групи, до складу яких увійдуть представники органів державної влади, місцевого самоврядування, місцевих підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, СБУ, Фонду державного майна України, які проведуть оцінку стану готовності захисних споруд цивільного захисту (сховищ та протирадіаційних укриттів).

Під час обстежень особлива увага приділятиметься наявності аварійного освітлення, вентиляції, дизельних генераторів, санітарних вузлів, захищеності входів та виходів, забезпечення водою та первинними засобами пожежогасіння.

За результатами обстежень по кожному об’єкту буде складений акт оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту і будуть прийняті відповідні рішення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: