метизная компания

5 років плідної праці та плани на майбутнє: Олег Медуниця звітував перед сумчанами

 Поділитися

Поділитися в

Вчора у Сумах Олег Медуниця зустрівся з містянами. Народний депутат розповів про останні 5 років своєї політичної діяльності та подякував активним сумчанам за сумісну розбудову міста. Сумчани дізналися про законодавчу роботу народного депутата, працю в окрузі, додаткові ресурси, які отримало місто, зміни законодавства, що вплинули на міську інфраструктуру.

“Дуже важливо, щоб політики звітували перед своїми виборцями. Зараз Верховну Раду розпущено і ми, очевидно, будемо обирати нову. Тому я відчуваю необхідність розповісти сумчанам, що я робив в Києві і як я захищав інтереси нашого міста”, – говорить Олег Медуниця.

За словами народного депутата, найголовнішим здобутком для міста є бюджетна децентралізація. Видатки розвитку міста Суми зросли більше ніж в 15 разів. У порівнянні з бюджетом, який було закладено у 2013 та 2018 роках, він виріс з 36, 3 мільйонів до 596,2 мільйона.

Тепер з державного бюджету до місцевих гарантовано надходить медична та освітня субвенції. Відтак, коштом субвенції держбюджету, яка становила 146 мільйонів гривень, було реалізовано понад 500 проектів. Зокрема, відремонтовано та утеплено будівлі 17 шкіл та 17 дитсадочків, придбано сучасне обладнання та інвентар для 10 шкіл та 13 дитсадочків, забезпечено унікальними апаратами оперативного втручання міську та Першу міську лікарні.

Збільшилися й видатки на дорожню галузь. За два останні роки Суми вперше отримали кошти держбюджету на відновлення місцевих доріг завдяки формульному розподілу дорожніх податків. Коштом Дорожнього фонду, що становив 90 мільйонів, відремонтовано дорогу на Піщане, вулицю 20 років Перемоги, розпочато асфальтування вулиць приватного сектору та ряд міських комунальних доріг.

Під час заходу Олег Медуниця подякував діячам сфери освіти, медицини та учасникам громадсько-політичного руху та духовного життя.

“Приємно, що сьогодні основна частина присвячена будівництву, але були часи коли ми не тільки будували, а й реформували. Олег Медуниця — той депутат, який робив дуже багато важливих речей не на камери” – підкреслив Андрій Рибалко, голова організації в ВГО “Молодий Народний Рух”.

Олег Медуниця — активний учасник громадського руху, він є засновником Спілки Української Молоді Сумщини. Депутат брав участь у “Революції на граніті”, “Революції на траві”, “Революції Гідності”.

“Олег Медуниця — один із самих активних депутатів, таких дуже замало. Він ніколи не залишається осторонь у розв’язанні міських проблем. Вважаю, нам потрібні ті, хто вже проявив себе за 5 років плідної праці”, – говорить Григорій Аніщенко, батько Героя України Олександра Аніщенко, що загинув в АТО та довірена особа Олега Мединиці на наступних виборах.

Політична позиція Олега Медуниці залишається незмінною. Народний депутат й надалі наполягатиме на обранні та закріпленні курсу України до ЄС та НАТО, запровадженні теле- і радіоквот на український інформаційний продукт, утвердженні статусу української мови як єдиної державної, продовженні процесу декомунізації, державній підтримці розвитку українського кіно, музики та книговидання, персональній відповідальності публічних осіб за підтримку країни-агресора та паплюження державних символів.

Олег Медуниця проти незаконного збагачення та за відкритість державних посадовців. Народний депутат підтримує публічне декларування доходів посадовців та членів їх сімей, реформу виборчого законодавства — перехід до системи відкритих партійних списків, очищення судової влади та оновлення судової системи.

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: