ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

81 кандитат у нардепи балотується від Сумщини

 Поділитися

Поділитися в

За даними сайту ЦВК, Сумська область налічує 81 кандидата у народні депутати України: 41 партійний та 40 самовисуванців.

Відтак, одномандатний виборчий округ №157 (Ковпаківський район, частина Зарічного району міста Сум, село Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради) налічує 16 кандидатів: Волошина Ольга Михайлівна, Гапченко Валерій Володимирович, Гордієнко Володимир Володимирович, Качанов Сергій Вікторович, Кисіль Андрій Юрійович, Медуниця Олег Вячеславович, Павловський Василь Григорович, Рева Оксана Вікторівна, Сокур Денис Володимирович, Сурженко Микола Андрійович,  Чмирь Юрій Павлович, Березкін Максим Станіславович, Войтенко Володимир Володимирович, Рябуха Тетяна Василівна, Соколов Олександр Олегович, Матвєєнко Євген Георгійович.

На виборчому окрузі №158 (частина Зарічного району міста Сум, Білопільський, Краснопільський, Сумський райони) зареєстровано 11 кандидатів: Акпєров Вадим Вагіфович, Васильєв Ігор Сергійович, Дейнека Іван Григорович, Гиря
Олександр Анатолійович, Жиленко Віталій Миколайович, Левченко Юлія Олексіївна, Лобода
Василь Петрович,
Моша Сергій Васильович, Оскер Олексій Генріхович, Сугоняко Олександр Леонідович, Чернадчук Олександр Вікторович.

Ще  16 кандидатів налічує виборчий округ № 159 (місто Глухів, Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський райони, частина Кролевецького, частина Конотопського, частина Шосткинського районів). Серед них: Амирханян
Артур Мукучевич, Ананьєв Олександр Валерійович, Андрух Віталій Васильович, Анчин Олег Валерійович, Артеменко
Надія Михайлівна, Божок Андрій Вікторович, Бушнєв Юрій Сергійович, Деркач Андрій Леонідович, Зеленський Володимир Сергійович, Козлов Роман Євгенович, Маринченко Ігор Олексійович, Мощенко
Євген Вікторович,  Терещенко Мішель, Товстуха Костянтин Олександрович, Шевченко Дмитро Станіславович, Шевченко Дмитро Станіславович.

Від виборчого округу № 160 (міста Конотоп, Шостка, частина Конотопського, частина Кролевецького частина Шосткінського  районів) у нардепи балотується 12 кандидатів: Аврамчук Дмитро Васильович,  Бондаренко Ярослав Володимирович, Іванов Сергій В’ячеславович, Коваленко Віктор Володимирович, Молоток Ігор Федорович, Обуховська Наталія Анатоліївна, Пащенко Інна Олексіївна, Пилипейко Володимир Юрійович, Сахнюк Тетяна Володимирівна, Семеніхін Артем Юрійович, Сердюк Олена Борисівна, Чанцева-Коваленко Олена Миколаївна.    

Виборчий округ № 161 (місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони, частина Конотопського району) налічує 14 кандидатів: Бондаренко Валентин Борисович, Гузенко Максим Васильович, Кірюхін Дмитро Євгенійович, Кобзаренко Анатолій Дмитрович, Коробка Валентина Миколаївна, Ладуха Віктор Борисович, Мурич Вікторія Сергіївна, Палун Роман Павлович, Пашко Олександр Сергійович, Роздобудько Володимир Васильович, Самофалов Дмитро Миколайович, Свирид Анатолій Олексійович, Степанченко Ігор Олегович, Шкурат Ігор Петрович.

12 кандидатів у народні депутати України зареєстровано від виборчого округу № 162 (міста Лебедин, Охтирка, Великописарівський, Лебединський, Охтирський, Тростянецький райони), зокрема: Бова Юрій Анатолійович, Гавриленко Сергій Анатолійович, Домашенко Сергій Олександрович, Задорожній Микола Миколайович, Зінченко Андрій Леонідович, Кужель Олександр Володимирович, Лозовий Іван Іванович, Рибалко Андрій Петрович, Смілик Микола Васильович, Сугак Віктор Васильович, Чалий Валерій Григорович, Шарай Ігор Станіславович.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: