СумБуд
Реклама
метизная компания

9 нових майданчиків побудував ТОВ «А-Муссон»

 Поділитися

Поділитися в

Після оголошення результатів конкурсу щодо вивезення сміття з м.Суми, ТОВ «А-Муссон» розпочав облаштування території на якій він працює. Так як домовитися з ТОВ «Сервісресурс» про цивілізовану передачу майна компанії, щоб мешканці міста не відчули дискомфорту не вдалося, ТОВ «А-Муссон» наприкінці минулого тижня розпочав перенесення сміттєвих майданчиків та будівництво нових. Починаючи з 11 червня, було побудовано та облаштовано 9 майданчиків, а до кінця тижня їх буде вже 13.

Нагадаємо, що, відповідно до заяви директора департаменту Олександра Журби, сміттєві майданчики не входять до вартості тарифу і, по суті, є власністю компанії, яка їх встановила. Тож компанія може розпоряджатися матеріалами, які були використані на будівництво майданчиків, на свій розсуд.

За словами представників ТОВ «А-Муссон», компанія неодноразово, безпосередньо та через департамент інфраструктури Сумської міської ради, пропонувала викупити ці матеріали, щоб мешканці не відчули дискомфорту через зміну виконавця послуг. Але домовитися не вдалося.

«Галас, піднятий в соціальних мережах щодо переносу 3 майданчиків на територію, яку ми обслуговуємо нам не зрозумілий. Ми облаштовуємо територію на якій працюємо. І, майже кожного дня, у нас з’являється один майданчик. Це ми робимо за кошти компанії і вони не враховуються в тарифі на вивіз сміття», – зазначає засновник ТОВ «А-Муссон» Анатолій Маковський.

Нагадаємо, що після проведення конкурсу, на території, яку почав обслуговувати ТОВ «Сервісресурс», є незабезпеченість контейнерами та є проблеми із вчасним вивезенням сміття

Інформації про будівництво та облаштування майданчиків ТОВ «Сервісресурс» редакція The Sumy Post не має. 

Але, як показують результати роботи ТОВ «А-Муссон», все це можливо. І, навіть, побудувати нові майданчики замість перенесених, можна було встигнути за вихідні дні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: