СумБуд
метизная компания

“А-МУССОН” є лідером серед перевізників відходів у місті Суми

Суспільство | 10:19, 27.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні конкурсу, який відбудеться 28 травня 2020 року, по визначенню перевізників відходів для міста Суми звертаємо вашу увагу на учасника — ТОВ “А-МУССОН” — це досвідчена компанія, яка вже понад 10 років відповідає за перевезення відходів у Сумах і всі ці роки удосконалює та залучає до своєї роботи сучасні технології у сфері поводження з відходами. В “А-МУССОН” працюють більш як 100 осіб на сміттєвозах фірми FORD, MERCEDES-BENZ, MAN та іншій спеціалізованій техніці. На території обслуговування компанії, а це 75% міста, розташовано 264 контейнерних майданчика. Облаштовано більше 70% майданчиків для контейнерів і щороку проводиться їх поточний ремонт та фарбування для підтримки їх функціональності та естетичного вигляду.

На сьогодні є нагальним питання переробки та зменшення сміття у суспільстві. “А-МУССОН” дотримується роздільного збору відходів у Сумах, для цього, підприємство встановлює контейнери об’ємом 1,1 м³, 1,5 м³, 3,5м³, для складування відходів, що підлягають подальшій переробці (пластик, папір, скло, метал, тощо). Вміст контейнера збирається спеціальною технікою доставляється на сортувальну лінію, де ресурсоцінні відходи розподіляються за видами, після чого відправляються на вторинну переробку.

Нагадаємо, що “А-МУССОН” пропонує встановлення підземних контейнерів для відходів у Сумах та будівництво другої черги сортувального комплексу для сортування та переробки змішаних відходів, що дозволило б зменшити навантаження на полігон на 50-60%. Пропозиції знаходяться на розгляді у Сумській міській раді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: