СумБуд
SMR
метизная компания

Анатолій Маковський: «А-Муссон будував, будує і буде будувати майданчики вдячним за нашу важку працю Сумчанам»

 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з запеклими дебатами в соціальних мережах щодо демонтування сміттєвих майданчиків працівниками ТОВ «А-Муссон» на території, яку воно раніше обслуговувало, підприємство зробило офіційну заяву. В заяві, зокрема зазначено, що це вимушений захід, так як ТОВ «Сервісресурс» не захотіло сплатити за ці майданчики і їх будівництво не враховується в тарифі на вивіз сміття і, по суті, є власністю обслуговуючої компанії. Це було підтверджено і в департаменті інфраструктури Сумської міської ради

«Підприємство, починаючи з моменту прийняття рішення виконавчого комітету Сумської міської ради щодо затвердження виконавців послуг з перевозки побутових відходів, неодноразово зверталося, як до місцевого органу влади, так і, безпосередньо, до самого ТОВ «Сервісресурс», з пропозицією придбання цих майданчиків. Але, з початку процесу перемовин, протилежна сторона – ТОВ  «Сервісресурс», постійно затягувала процес вирішення цього питання, сподіваючись, мабуть, що він вирішиться, як і 5 років тому, коли їм дісталися «у спадок» майданчики, облаштовані компанією «Грінко».

В решті-решт, бачачи нашу наполегливість і, мабуть, розуміючи, що іншого виходу немає, ТОВ «Сервісресурс», нашу комерційну пропозицію щодо придбання 15 майданчиків на загальну суму 280 тис. грн., з незрозумілих для нас причин, оцінює їх в 70 тис. грн.. Це при тому, що у вартість майданчика включено лише матеріали на огородження, бетонне покриття і виконання робіт (собівартість), і зроблено все, як передбачено санітарними нормами», – зазначає в заяві засновник ТОВ «А-Муссон» Анатолій Маковський.

У офіційній заяві зазначено, що демонтовані майданчики, отримають своє «нове життя» на території, яку обслуговує ТОВ «А-Муссон» і, в жодному разі не буде вивезено з міста, чи здано на металобрухт.

«Хочу заспокоїти сумчан, на території яких ми вимушено демонтуємо майданчики. Після завершення розгляду всіх наших позовів щодо нечесно проведеного конкурсу, після того, як у законному порядку, ми повернемося на ту територію, яку ми обслуговували раніше, наша компанія ТОВ «А-Муссон» протягом тижня відновить порядок на майданчиках. Вони будуть облаштовані відповідно до санітарних норм та 100 % укомплектовані сміттєвими контейнерами. В тому числі, і для роздільного збирання сміття», – прокоментував ситуацію Анатолій Маковський.

Наше видання інформувало сумчан, що не дивлячись на запевняння голови конкурсної комісії, директора департаменту інфраструктури Сумської міської ради Олександра Журби про готовність підприємств до обслуговування територій, ТОВ «Сервісресурс» вже тиждень не може укомплектувати контейнерами сміттєвими майданчиками.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: