СумБуд
метизная компания

Анатолій Сагач: «Батьківщина» розпочинає організацію всеукраїнського референдуму»

Суспільство | 10:39, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

19 квітня в офісі Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» відбулася пресконференція за участю голови депутатської фракції в Сумській міській раді Анатолія Сагача, голови Сумської міської партійної організації Андрія Баранова та голови Сумської районної парторганізації Володимира Балицького.

Команда «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко ініціювала проведення всеукраїнського референдуму з 5 питань, що по-справжньому хвилюють людей. Одне з найголовніших – заборона розпродажу української землі.

«Хочу зауважити, що це питання національного значення. Площа сільськогосподарських земель в Україні складає 42 мільйони гектарів, – а це 72% усієї території України, і це не просто привабливий об’єкт для інвестицій, а стратегічний ресурс, від якого залежить продовольча безпека та економічна роль України в світі. Якщо на сьогодні, згідно з Конституцією, кожен українець має право отримати 2 га землі, то з хаотично прийнятим ринком землі та недоопрацьованими законопроектами, ми втратимо таку можливість. Тому без широкого обговорення цього важливого питання в суспільстві не можна розпочинати торги українською землею», – зауважив Анатолій Сагач, керівник фракції «Батьківщина» в Сумській міській раді.

Відповідно до опитування соціологічної групи «Рейтинг», 73 % українців виступають проти запровадження ринку сільськогосподарської землі, і лише 19% громадян України його підтримують.

«Згідно з Конституцією, земля є національним багатством і його треба захищати. Відповідно, партія «Батьківщина» не може погодитись з таким перебігом подій і втрата нашої землі – це фактично втрата суверенітету і втрата держави», – говорить голова Сумського міського партосередку Андрій Баранов.

За словами Володимира Балицького, голови Сумської районної партійної організації ВО «Батьківщина, законопроект № 2194 про внесення змін до Земельного кодексу, який розглядають у Верховній Раді, створює всі передумови до того, щоб українська земля опинилася у власності іноземних корпорацій і українське фермерство було знищено.
Саме тому депутатська фракція ВО «Батьківщина» у Сумській міській раді та місцеві партійні осередки долучаються до організації референдуму, щоб захистити право українців на землю.

Партійці ВО «Батьківщина» звертаються до аграріїв, фермерів та всіх небайдужих жителів Сумщини об’єднуватися та долучатися, аби спільно протистояти розпродажу української землі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: