метизная компания

Анатолій Єпіфанов: Де господарники з «Нашого Краю» при владі, там вирішено транспортні проблеми села

Суспільство | 11:22, 24.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Два роки люди села Княжичі, що у Ямпільському районі, жили в ізоляції і не мали жодного сполучення з районним центром.

«Як станеться яка біда, то біжиш і шукаєш де машину, щоб тої ж лікарні дістатися, – бідкається мешканка Княжичів Ямпільського району Ольга Степанівна. – Могли тільки на таксі поїхати. А це 300 гривень. А з нашою мінімальною пенсією чи багато наїздишся? Був варіант пішки йти, але шлях понад 30 км не кожен подолає. І люди у нас переважно похилого віку».

Всі два роки селяни стукалися у різні владні двері, намагалися добитися аби автобус таки їздив до них щоденно. Перевізники не хотіли й слухати, мовляв, їздять мало, в основному пенсіонери, який з них прибуток.

«Власники маршруток взагалі відмовилися рухатися в цьому напрямку. Вимагали компенсацій. Питання було кричуще. Стосувалося воно двох селищних рад – Княжицької та Микитівської. А це понад 800 жителів», – розповідає голова Ямпільської районної ради Ольга Губар.


Представники влади багато говорили, ще більше обіцяли. Результат з’явився лише після безпосереднього втручання лідера «Нашого краю» Сумщини, народного депутата Андрія Деркача.

«На той час у нас уже було створено комунальне підприємство. Під автобус переобладнали частину приміщення сільської ради. Оформили на роботу водія. Загальна вартість транспорту – 1,2 млн грн, з яких 890 тис. грн ми отримали завдяки сприянню Андрія Деркача з Державного фонду регіонального розвитку, решта – участь наших сільських рад на умовах співфінансування», – пояснює сільський голова Княжицької сільської ради Сергій Кузьменко.

Як результат – мешканці села отримали власний щоденний маршрут «Княжичі – Глухів». Тобто, завдяки професійним діям представників партії «Наш край» громада вирішила питання, яке некомпетентна влада в районі та області так і не спромоглась реалізувати. Про це заявив почесний громадянин міста Суми Анатолій Єпіфанов. Він нагадав, що транспортні перевезення регулює департамент інфраструктури Сумської ОДА. Отримати найбільш прибуткові маршрути є багато претендентів-перевізників. А конкурси на малоприбуткові маршрути вони ігнорують.

«Обласна влада має змушувати перевізників, що отримали кілька дохідних маршрутів, їздити і по малоприбутковим, але соціально важливими для мешканців віддалених сіл. – впевнений Анатолій Єпіфанов. – Також, за прикладом Княжичів необхідно підтримувати пошук дешевих кредитів, брати участь у програмах, на кшталт Державного фонду регіонального розвитку, для придбання автобусів та створення комунальних підприємств громад з перевезень пасажирів».

Анатолій Єпіфанов переконаний, що ці зрозумілі для кожного господарника та професіонала речі є непідйомними для нинішньої малокомпетентної влади на різних рівнях. Він заявив, що багаточисельне представництво партії «Наш край» в оновлених громадах та радах зрушить з місця всі соціально важливі проєкти. Будуть прийняті відповідні програми та розпочнеться професійна робота.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: