СумБуд
SMR
метизная компания

Андрій Баранов, секретар Сумської міськради: «Я не знаю, як можна було це обирати»

ЖКГ, Суспільство | 12:25, 10.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Саме так прокоментував Андрій Баранов, секретар міськради, рішення конкурсу з вивезення ТПВ у Сумах.

Сьогодні на засіданні сесії міськради розглянули питання про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади. За результатом конкурсу, ними стали ТОВ “А-МУССОН” та ТОВ “Сервісресурс”. Відзавтра підприємства обслуговуватимуть по 2 лоти кожен. Раніше ж ТОВ “А-МУССОН” обслуговував 3/4 міста, а його конкурент – 1/4.

Працівники “А-МУССОНУ” почали пікетували адмінбудівлю ще до початку сесії, вимагаючи переглянути рішення щодо визначення виконавців послуг з вивезення ТПВ на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

На площі Незалежності зібралося близько 80 працівників підприємства та 100 сумчан. Мітингувальники зібралися аби не допустити “Сервісресурс” по визначенню виконавця послуг по вивезенню ТПВ на території міста по першому та другому лотам та вимагають від влади провести новий конкурс з неупередженими членами комісії.

На пікет було залучено близько 15 одиниць автотехніки ТОВ “А-МУССОН”, але її поліція не пропустила на площу Незалежності.

У ході голосування рішення підтримало 29 депутатів із 33 присутніх. Зокрема, «за» проголосували представники депутатської групи «Опозиційна платформа – «За життя»  та фракцій «За Україну!», «ВО «Батьківщина», «САМОПОМІЧ», «Європейська Солідарність».

“Я утримався від голосування, бо не побачив жодної презентації. Я двічі передивився конкурс і виникло дужебагато питань до директора департаменту (Олександр Журба – директор департаменту інфраструктури міста – ред.), але він уникав відповіді. Мені сподобався підхід київського інвестора (ТОВ “А-МУССОН” – ред.), стан його обладнання та техніки. Те, що є зараз у сумського(ТОВ “Сервісресурс” ред.) – воно застаріле. Я не знаю як можна було це обирати”, – говорить Андрій Баранов, секретар Сумської міської ради.

“Я, власне, як член конкурсної комісії пропопонувала влаштувати на площі Незалежності виставку обслуговуючої техніки аби конкурс був більш прозорим та відкритим. Тоді це не було зроблено, а зараз вже третій день ми бачимо пікетування на площі. На мою думку, такі конкурси затверджувати не можна”, – говорить Юлія Левченко, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

“Я не підтримував рішення щодо визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ у нашому місті, оскільки не можу підтримати жодну з компаній. Я підтримую думку Юлії, що потрібно було влаштувати виставку аби виконавці продемонстрували свою спроможність”, – говорить Анатолій Сагач, член партії «ВО «Батьківщина».

За рішенням міської ради ТОВ “Сервісресурс” до 10 червня 2025 року обслуговуватиме перший та другий лоти, а ТОВ “А-МУССОН” – третій та четвертий.

Працівники «А-МУССОНУ» вже тричі пікетували адмінбудівлю міськради. Мітингувальники не згодні з рішенням конкурсної комісії та вважають її упередженою.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: