метизная компания

Андрій Деркач: «Країну охопила епідемія жадібності влади. Терапію почнемо восени»

Суспільство | 10:47, 7.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Партія «Наш край» – сила господарників та професіоналів, презентувала на з’їзді команду, з якою йде на місцеві вибори. Сам з’їзд почався незвично. У повній темряві на сцену піднявся співголова партії, народний депутат Сергій Шахов і укрутив на сцені лампочку. «Ось з таких малих кроків і починаються великі справи. Щоб вкрутити лампочку, потрібен один чоловік. Той, хто вміє і знає як. А ось популістів потрібно четверо. Один буде обіцяти, другий знімати серіал, третій – клеїти борди, а четвертий звинувачувати попередників. Але ніхто з них лампочку так і не вкрутить».

У партії зазначають, «Наш край» йде на вибори, щоб захистити людей від непрофесійної влади та реваншу старих вождів, що прагнуть повернутися до влади.

На думку представників «Нашого краю», Україна втомилася від популістів, колишніх акторів, грантоїдів і весільних генералів.

«Країну охопила епідемія, і це не тільки епідемія Covid. Це епідемія жадібності влади. Люди розчарувалися черговим вечірнім шоу і втратили віру в справедливість, – з болем зауважив член політради партії, народний депутат, лідер партії «Наш край» в Сумській області Андрій Деркач. – Місцеві вибори – це не боротьба за владу і спроби знайти винних. Це історія про рідний край. Можливість змінити ситуацію в рідному регіоні. У кожному краї є природні багатства, високоосвічені фахівці і економічний потенціал. Але головне – наші чудові люди».

Особливу увагу Андрій Деркач акцентував на головних проблемах Сумщини – свого рідного краю. Нардеп вважає, що область, в якій видобувається 40% української нафти і велика частина газу, повинна отримувати гроші від розробок в місцеві бюджети. Сьогодні Сумщина отримує від використання власних надр нуль відсотків. Чому?

Здивування викликає і невирішене питання з комунальним підприємством – Сумської ТЕЦ. Хто дозволив віддати ТЕЦ в оренду офшорній фірмі – «прокладці»?

Для того, аби вирішити ці та інші наболілі проблеми, партія презентувала програму «12 кроків для розвитку рідного краю». На з’їзді були представлені керівники місцевих команд партії, серед яких багато відомих і професійних людей.

Захищати і розвивати громади від «Нашого краю» в Харківській області буде академік Володимир Семиноженко, а в Одесі – Євген Червоненко.
У мери Сум від партії йде начальник управління культури в Сумській області Олена Мельник.

«Основна проблема Сум – некомпетентність посадовців, випадкові люди у владі, без досвіду господарської роботи. Маючи успішний досвід управління міським господарством, я зможу змінити місто. Тарифи на комунальні послуги слід знизити на 25%, вирішити транспортну проблему, зробити доступними медичні послуги для мешканців усієї Сумської громади. Тільки створивши комфортні умови, ми зможемо зупинити втечу сумчан з рідного міста. Вони виїжджають не з Сум, вони тікають від безпорадності влади, яка залишає їх сам-на-сам зі своїми проблемами. «Наш край» зможе змінити ситуацію», – зазначає Олена Мельник.


Почесний громадянин міста Суми, голова обласної адміністрації і обласної ради (1992-1999) Анатолій Єпіфанов, присутній на з’їзді, сказав, що прості люди вже давно хочуть бачити в місцевих радах господарників і професіоналів. Тих, хто вміє робити, а не тільки обіцяти.
Команду «Нашого краю» підтримують багато відомих людей України. І всі вони – професіонали. Як зауважив кардіохірург і директор Інституту серця Борис Тодуров, зараз у владу заїхали хлопчики з рюкзачками. Ті, кого виніс туди соціальний ліфт. Але ніхто з них не пройшов соціальних сходів.

«У цьому залі немає тих, кого вивів на вершину ліфт. Є люди, які пройшли всі сходинки, так само, як я. Від простого медбрата до керівника найбільшого кардіохірургічного центру. Мені це імпонує. Ми з цими людьми однодумці, ми говоримо як професіонали на одній мові. Я розумію, що ці люди, коли вони прийдуть і стануть депутатами, мерами, головами адміністрацій, будуть працювати для людей. Тому що вони пройшли всі щаблі, і знають, що потрібно людям», – зазначив Борис Тодуров.


Нагадаємо, за підсумками місцевих виборів 2015 року «Наш край» посів третє місце по країні за кількістю обраних депутатів місцевих рад.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: