метизная компания

Андрій Кисіль: “Сумська весна” відкриє цікаві сторінки історії, культури, краси нашого краю”

Суспільство | 09:00, 12.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

Всеукраїнський мистецький пленер “Сумська весна” стартував на Сумщині. 

Захід було створено за ініціативи відомого художника Ігоря Василевського, Сумської обласної організації Національної спілки художників України та за підтримки депутата Сумської обласної ради Андрія Кисіля.


Пленер проходить з 9 по 25 квітня. Вісім відомих художників з різних областей України об’єдналися аби передати чарівні барви весняної Сумщини. Серед учасників: Ігор Василевський (Суми), Іван Гапоченко(Суми), Володимир Гарбуз (Київ), Ігор Грей (Шостка), Олександр Криушин (Харків), Сергій Коваленко (Київ), Сергій Кривенко (Харків), Олександр Шандор (Виноградів, Закарпаття). Протягом двох тижнів вони надихатимуться мальовничими краєвидами Путивля, аби написати унікальні полотна. Захід, певні організатори, стане щорічним і визначним.

“З робіт пленеру обов’язково вийде чудова виставка. І чим більше її побачить людей, тим вищою стане цінність та значущість “Сумської весни”. Висновок беззаперечний і однозначний: прекрасно, коли єднаються таланти й створюють диво краси та любові для нас, для всього світу. Бажаю, щоб віднині митці України зустрічали весну на Сумщині”, – підкреслив Ігор Василевський, член Національної спілки художників України, ініціатор та учасник заходу.

“Найголовніше — пленер попрацює на активізацію позитивного іміджу Сумщини. Мистецькі заходи, фестивалі, пленери, роблять неоціненну справу. Важливу і перспективну. Так і “Сумська весна” відкриє цікаві сторінки історії, культури, краси нашого краю. Захід допоможе відчути глибочінь душі Сумщини” -, говорить Андрій Кисіль.

Підтримають пленер не тільки досвідчені митці, а й молоді таланти. Відтак, 20 квітня вихованці зразкової студії образотворчого мистецтва «Світ фарб» (ОЦПО та РТМ) відвідають Путивль, де на них чекатиме майстер-клас від відомих художників та смачний куліш у Спадщанському лісі.

«Сумська весна» – подія непересічна

 

Організатори пленеру і художники Сумщини вже називають «Сумську весну» непересічною подією.

«Кожного року збагачується мистецьке життя Сумщини, Сум. Перш за все, завдяки ентузіастам, яким не байдужий імідж рідного краю. Обнадійливий моральний показник, що засвідчує прагнення сумчан і мешканців області до краси, добрих почуттів, довершеності, визнання», – говорить Андрій Кисіль.

“Сумщина у минулому славилася меценатами і дуже добре, що вони у нас є і зараз. Пленерний рух на Сумщині повинен розвиватися. Я знаю усіх учасників проекту «Сумська весна», і впевнений, що виставка буде чудовою”, – зазначив Іван Гапоченко, заслужений художник України та учасник заходу.

Художнє мистецтво об’єднує, творче спілкування сприяє народженню нових ідей. А природа Сумщини надихає, грає новими барвами. У кожного своїми, а значить неповторними.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: