СумБуд
метизная компания

Антимонопольний комітет зайнявся розслідуванням справи щодо протиправних дій ПАТ «Сумигаз»

Суспільство | 19:00, 17.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

До територіального відділення антимонопольного комітету надійшла заява ФОП Лук’яненка С.М. (м. Лебедин Сумської області) стосовно неправомірних дій ПАТ «Сумигаз». Зазначеним підприємцем здійснюється господарська діяльність із надання нежитлових приміщень в оренду обладнаних автономним газовим опаленням. ПАТ «Сумигаз» в опалювальний період у зв’язку з виходом з ладу засобу обліку з незалежних від споживача причин проігнорувало заявку приватного підприємця на встановлення іншого (резервного) лічильника, який пройшов повірку у грудні 2017 року.

Внаслідок таких дій ПАТ «Сумигаз» підприємець не зміг забезпечити належні умови для орендарів, що призвело до розірвання договорів оренди нежитлових приміщень та втрати заявником конкурентоздатності на ринку.

 У зв’язку з зазначеним, розпорядженням адміністративної колегії Сумського обласного територіального відділення АМКУ від 08.05.2018 №18 розпочато розгляд справи №02-06/60-2018 за ознаками порушення ПАТ «Сумигаз»  законодавства про захист економічної конкуренції.

 Наразі розслідування у справі триває.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: