ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Апеляційний суд скасував результати перевірки тарифів ТОВ “А-МУССОН”

Суспільство | 11:28, 4.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомили на сторінці «А-МУССОН» в Фейсбуці.

23 лютого 2021 року Другий апеляційний адміністративний суд скасував ПРИПИС Держпродспоживслужби винесений відносно ТОВ «А-МУССОН».

З жовтня 2019 року Головним управлінням Держпродспоживслужби у Сумській області населенню доводиться інформація стосовно неправомірного тарифу на послуги ТОВ «А-МУССОН». Такий висновок зроблено у результаті перевірки тарифу за зверненням фізичної особи. Як наслідок, ЗМІ переповнені статтями про завищення тарифу на суму більш 8 мільйонів гривень через неправильне його формування.

ТОВ «А-МУССОН» зверталось до Держпродспоживслужби з проханням не надавати передчасні коментарі за результатами позапланової перевірки. При цьому наголошувалось , що Законом України « Про основні засади державного нагляду ( контролю) у сфері господарської діяльності» передбачений обов’язок додержання ділової етики та нерозголошення інформації, що стає доступною у ході здійснення заходу.

Розповсюдження інформації за перевіркою мало наслідком порушення кримінальної справи, негативно вплинуло на ділову репутації підприємства серед споживачів, партнерів, міської влади.
Звернувшись до суду з позовом про скасування результатів перевірки, товариство «А-МУССОН» отримало перемогу та підтвердило свою позицію стосовно відсутності порушень у формуванні тарифу.

Скандальні мільйони гривень у структурі тарифу «зникли» на підставі наданих доказів, але подальші заходи підприємства проти вчинення Держпродспоживслужбою протизаконних дій тривають.

Odindomasumy

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: