метизная компания

Архітектурний спадок, унікальність та історії з часів козацтва: сумчан запрошують на тиждень безкоштовних різнопланових екскурсій містом (РОЗКЛАД)

 Поділитися

Поділитися в

Протягом наступного тижня, з 23 по 27 липня, сумчани та гості міста зможуть безкоштовно, за записом, відвідати п’ятиденний цикл різнопланових екскурсій містом.

Відвідувачам екскурсій розкажуть про те, що таїть в собі «Маленьке місто великих вражень», а саме: його багатий архітектурний спадок, захоплюючу історію з часів козацтва, сучасний шарм та унікальні риси.

“Ми переконані – Суми вже давно мають скинути клеймо «уєздного города» та на усю потужність продемонструвати свій туристичний потенціал Україні та світу. Та для цього варто кожному містянину знати його таємниці, історію та унікальні риси. Кожен городянин має ним пишатись”, – йдеться у повідомленні «Агенції промоції «Суми»

Усі екскурсії починатимуться о 17:00.

Тож, розклад екскурсій:

23 ???липня, понеділок: «Архітектурна спадщина м. Суми»:

Чи знаєте Ви, у володіннях якого сумського магната спробували вперше тістечко «Наполеон»? А годинник якої будівлі є братом – близнюком відомого «Біг – Бена»? Кожна будівля «старого мєста» тримає у своїх стінах легенди та цікаві факти про своє існування. Вони формують зовнішній образ Сум. Саме в рамках цієї 2 – х годинної екскурсії ми розкажемо про надзвичайний архітектурний спадок нашого міста.
Екскурсовод: Володимир Луговий

24 липня, вівторок: «Відчуй місто на дотик»:

Кожне місто має цікаві пам’ятники, контактні скульптури та монументи, які створюють образи міста. Та певно тільки Суми може похизуватись величезним розмаїттям неординарних скульптури, які тісно пов’язані з життям і історією місцевих мешканців – вони дають можливість фактично торкнутись до життя міста. За час екскурсії, що триватиме 1,5 години, ми розкажемо про найцікавіші монументи, які часто Ви навіть не помічали….
Екскурсовод: Наталія Петренко

25 липня, середа: «Покинуті Суми»: ЗАПИС ЗАВЕРШЕНО

Безлюдні місця, оповити легендами та історіями бережуть у собі свої таємниці. Ми бачимо їх щодня, та не знаємо – чому їх холодні вікна стали такими? У рамках екстрим – екскурсії Ви дізнаєтесь про покинуті місця та про те, що насправді ховається у їх пустих стінах.
Екскурсовод: Христина Бондаренко

26 липня, четвер: «Петропавлівський погост»:

Пам’ять про тих, хто творив історію нашого міста, ховається там, де спочиває тиша…Ми пропонуємо Вам екскурсію сумським некрополем – похованнями історичних постатей, унікальними з точки зору архітектури надгробками та епітафіями.
Екскурсовод: Тетяна Голуб

27 липня, пятниця:«Маленькі історії казкового міста»:

…Маленьке місто над Пслом має свої цікаві історії. Одна з них казкова, бо тут, просто неба, живуть персонажі, яких можна побачити лише якщо віриш у казку…. Тільки якщо віриш – будинки та пам’ятники оживають та діляться своїми цікавими пригодами. Цю казку побачили та передали нам Світлана Качуровська та Анна Коршунова. За 1,5 години екскурсії для дітлахів ми розкажемо одну з таких маленьких історій казкового міста. Екскурсія розрахована для дітей 6 – 12 років
Екскурсоводи: Володимир Луговий та Наталія Петренко.

Набір груп проводиться за попереднім записом за телефоном: 067-98-39 або за адресою: вул. Соборна. 27.

Примітка: одна особа може записатись максимум на дві екскурсії за вибором. Кількість місць обмежена.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: