метизная компания

Артур Герасимов: Мільйони українців об’єдналися довкола ідеї майбутнього членства України в ЄС та НАТО

Суспільство | 14:39, 6.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Про це, під час засідання Верховної Ради заявив голова фракції партії «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов. Він зазначив, що в четвер Верховна Рада України має прийняти історичне рішення – остаточно ухвалити ініційовані Президентом України Петром Порошенком зміни до Конституції щодо набуття Україною повноправного членства у НАТО та Європейському Союзі.

«Рішення українського парламенту про зміни до Основного Закону забезпечать незворотність шляху розвитку України до демократичної співдружності розвинених держав світу!», – сказав Герасимов.

Він також звернув увагу на те, що з часу Революції Гідності Україна стала повністю самостійним суб’єктом міжнародної політики.

«До того часу питання зовнішньополітичного курсу України корегувалося під пильним наглядом, а часом і контролем Москви. Навіть наші західні партнери, при налагодженні співпраці з нами, оглядалися на нашого північного сусіда. За останні п’ять років ми кардинально змінили цю ситуацію і змусили світ сприймати України, як велику і сильну державу у центрі Європи.
Завдяки здобуткам дипломатичного корпусу, на чолі з Президентом Петром Порошенком, з вибором українського народу рахується весь світ. І весь світ переконався – ми обрали шлях євроатлантичної інтеграції України і, при потребі, будемо силою його відстоювати. Ми зобов’язані це робити заради Героїв Небесної Сотні, наших воїнів, які віддали свої життя за наше європейське майбутнє», – зауважив Герасимов.

Депутат також розповів, що українці об’єдналися довкола ідеї майбутнього членства в ЄС та Північноатлантичному Альянсі, взявши участь у всеукраїнській акції по збору підписів під зверненням до депутатів Верховної Ради із закликом підтримати ініційовані Главою держави Петром Порошенком зміни до Конституції.

«До збору підписів долучились волонтери і активісти з абсолютно різних громадських організацій та політичних партій, відомі громадські та політичні діячі.
За короткий проміжок часу вдалось зібрати понад півтора мільйони підписів українців, що свідчить про рішучість суспільства у питанні захисту зовнішньополітичного курсу держави. Хочу, щоб народні обранці побачили ці підписи, усвідомили всю відповідальність перед своїми виборцями, перед майбутнім України і майбутнім наших дітей», – сказав Герасимов.

Голова фракції БПП наголосив на тому, що історичне значення завтрашнього голосування для долі України мусять усвідомити і депутати Верховної Ради.

«Від імені фракції Партії «Блок Петра Порошенка» я щиро дякую активістам та волонтерам, частина з котрих присутні сьогодні у сесійній залі, які своєю самовідданою активністю довели: саме український народ є господарем у власній державі і саме він буде обирати своє майбутнє!», – резюмував Артур Герасимов.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: