метизная компания

Артур Герасимов: «Сьогодні Україна у не меншій небезпеці, ніж у 2014 році»

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні до Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни завітав Артур Герасимов — голова фракції політичної партії «Європейська солідарність». Політик розповів, в якому стані наразі перебуває країна та що може зробити політсила для подальшого розвитку держави. Разом з тим, представник партії відповів на питання, що турбують медичних працівників.

Артур Герасимов зазначив, що головне у розвитку України як європейської держави — не звернути зі шляху реформ. Однією з найуспішніших є реформа децентралізації. Так, політик зазначив, що в порівнянні з 2013 роком, бюджет міста Суми збільшився у 20 разів. Завдяки цьому у місті було відремонтовано дороги, у медичні та освітні заклади закуплено нове оснащення. Але для того, щоб реформа продовжила свій шлях, партії «Європейська солідарність» необхідна підтримка.

Перше, що турбує медпрацівника, це, звісно реформування медичної сфери. Присутні у залі спеціалісти повністю підтримують медреформу, але впровадження нової системи викликає багато труднощів. Коли закінчиться реформа, що потрібно зробити аби молоді спеціалісти не виїжджали закордон у пошуках кращої оплати праці, чому 4 тисячі отримують як санітарка, так і вузькопрофільний спеціаліст, а сімейний лікар отримує у 3-4 рази більше? На всі ці питання член партії «Європейська солідарність» дав змістовні відповіді.

«Перший етап медичної реформи, що стартував, на первинній ланці в медицині вже успішно втілений. А от вторинна ланка дає збої – реформа запроваджена лише на Полтавщині з 1 квітня як експеримент, що надасть змогу все прорахувати та навчитись на помилках. Вже з кінця року плануємо почати впроваджувати другий етап реформи по всій країні. На жаль, нова команда при владі відноситься до цього скептично. Ми зробимо усе можливе аби темп реформи продовжився і працівники вторинної ланки отримали підвищену зарплатню вже починаючи з третього-четвертого кварталу цього року, але наразі не все залежить від нас», – говорить Артур Герасимов.

У актовій залі обласного клінічного госпіталю обговорили та майбутнє України на міжнародній арені. За словами представника політсили, сьогодні Україна знаходиться в не меншій небезпеці, ніж була у 2014 році.

«У 2014 році ми якимось дивом відстояли честь нашої держави, дякуючи нашим воїнам. Країна в той час перебувала в не найкращому стані. Нас заблокували економічно, пограбували казну на всю країну залишивши лише 108 тисяч гривень. Членство у Європейському союзі та НАТО, впровадження єдиної державної мови та розвиток армії — головні цілі команди Петра Порошенка. Це важливо тому, що гарантом нашої безпеки є наша армія, наш солдат, а стратегічним гарантом є лише членство в НАТО. Подивіться – за всі роки існування цієї організації на жодну країну світу, яка є членом НАТО, не нападали, адже існує правило: як тільки на кордоні з’явився агресор, то всі країни разом будуть захищати. Також надважливим є рух до стандартів НАТО, а також до стандартів Євросоюзу, адже пенсіонер, лікар, вчитель у Європейському Союзі живе набагато краще, аніж у нас, соціальні стандарти там вищі, рівень життя кращий. За ці 5 років зроблено набагато більше, ніж за попередні, шлях реформ треба продовжити. Багато хто думає, все що є — збережеться та будуть додані ще нові здобутки. На превеликий жаль, сьогодні відбуваються погані речі. Через непрофесійність нової команди ми багато втрачаємо. На міжнародному фронті ми втрачаємо підтримку і скоріш за все санкції скасують, це буде мати результат – значне посилення активності ворога на фронті. Ми не маємо цього допустити», – говорить політик.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: