СумБуд
метизная компания

АТ «Сумигаз» проводить інвентаризацію показань лічильників

Суспільство | 17:45, 27.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Масштабна інвентаризація показань. На Сумщині контролери «Сумигазу» звіряють фактичні дані лічильників із тими, що наявні в базі даних. Тепер до кожного споживача, незалежно від обслуговуючої компанії, прийде контролер «Сумигазу», який зафіксує фактичні показання.

Активної участі споживачів процес інвентаризації не вимагає. Все, що потрібно – це допустити контролера до приладу обліку. Далі він сам проведе фотофіксацію показань лічильника, після чого передасть їх за допомогою спеціального мобільного додатку.

«Раніше ми вносили показання лічильника в паперовий реєстр, потім вони вводились до бази вручну,- говорить контролер АТ «Сумигаз» Ганна Гребеник. – А тепер з мобільним додатком – це набагато простіше і показання відправляються автоматично, тому ніякої помилки бути не може».

Оскільки ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 залишається напруженою, контролери проводять перевірки з дотриманням всіх карантинних вимог. Клієнт компанії Валентина з Сум розповідає про візит контролера: «Зайшла контролер у рукавичках, масці, зняла показання, зайняли дві хвилини мого часу».

Як повідомила Анастасія Шимаріна, начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ «Сумигаз»: «Контролери «Сумигазу» розпочали масштабну інвентаризацію лічильників, щоби привести дані в базі у відповідність до фактичних показань лічильника. Це триватиме певний час, оскільки в області працюють 153 контролери, а споживачів – понад 360 тисяч».

Споживачів просять не забувати про власну безпеку і закликають допускати контролерів тільки після пред’явлення службового посвідчення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: