метизная компания

Гімназія “Просперітас” планує залучити іноземних інвесторів, щоб відбудувати аварійний корпус четвертої школи у Сумах

Освіта, Суспільство | 20:42, 4.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Тема відродження старого корпусу колись реального училища, а нині четвертої школи, продовжує активно обговорюватися в сумському співтоваристві. Більшість розуміє, що іншого шляху, як залучення приватних інвестицій для такого великого проекту – просто немає.

Однак, знаходяться деякі зацікавлені особи, що навмисно намагаються вставляти палиці в колеса, щоб сумчани не змогли отримати ще одну чудову архітектурну гордість – відреставрований корпус четвертої школи, який вже понад 20 років перебуває в аварійному стані і не використовується за своїм призначенням. Причому, справа зайшла настільки далеко, що почали поширюватися відверті фейки про те, що четверта школа після цього припинить своє існування.

У зв’язку з цим, ініціатор даного проекту, сумська гімназія «Просперітас» розмістила відповідну заяву.

“Останнім часом у соцмережах та ЗМІ активно обговорюється тема відродження нашим закладом аварійного корпусу ЗОШ №4 імені Героя України Олександра Аніщенка. Шириться багато різноманітної інформації, у тому числі й відвертої неправди, що може негативно вплинути як на іноземних інвесторів, яких планує залучити наш заклад, так і сумську громадськість, що може втратити шанс на відкриття у місті шкільного навчального закладу європейського зразка”, – йдеться у заяві.

Зазначають і те, що баталії точаться лише навколо одного корпусу четвертої школи, що вже багато років стоїть і такому стані і,ймовірно, ще стільки ж простоїть бех ремонту. Тобто від того, що заклад буде чи не буде працювати у цьому корпусі, життя самої четвертої школи ніяк не зміниться – вона і надалі займатиме інші приміщення, як це робить сьогодні.

Переконані у НВК “Просперітас” і у тому, що ретельно розібравшись у ситуації, депутутами і представниками влади буде прийняте позитивне рішення по створенню приватної школи європейського зразка.

“На фото можна побачити, у якому стані знаходиться будівля зараз та якою вона може бути після реставрації”.

Як бачимо, навчальний заклад чітко дав зрозуміти, що життя четвертої школи не тільки не погіршиться від того, що буде відремонтовано аварійний корпус, але і стане більш безпечним, так як діти перестануть піддаватися ризику загинути під його завалами. У зв’язку з цим, різні фейки по затягуванню процесу, можна, скоріше, розцінювати як звичайну спекуляцію на почуттях сумчан, ніж реальне бажання зробити життя міста краще.

Everyday.Sumy

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: