СумБуд
метизная компания

Бюджет Сумщини-2020 все ж розглянуть на сесії

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 22 січня під головуванням Володимира Токаря, голови облради відбулось засідання президії обласної ради. 14 членів президії розглянули та схвалили порядок денний засідання позачергової 32 сесії обласної Ради.

12 членів президії Сумської обласної ради проголосували за прийняття бюджету області на цей рік з пропозиціями. Питання про бюджет області на 2020 рік виноситься на позачергову сесію.

Зазначимо, 32-е пленарне засідання відбудеться 24 січня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд ради виносяться питання про обласний бюджет Сумської області на 2020 рік, а також про обласну цільову соціальну програму розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2020 рік, погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2020 рік та про погодження Публічному акціонерному товариству «Укрнафта» розширення меж ліцензійної ділянки та надання надр у користування Східно-Рогинцівського родовища вуглеводнів.

На порядку денному  реорганізація комунальних закладів Сумської обласної ради «Шосткинський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій» та «Обласний дитячий багатопрофільний санаторій «Лебедин». Чекають на зміни Положення про управління майном Сумської обласної ради, рішення обласної ради від 17.05.2019 «Про керівників закладів та установ охорони здоров’я, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», найменування навчальних закладів і підприємства охорони здоров’я. Будуть розглянуті й інші важливі для життєдіяльності регіону питання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: