метизная компания

Чи дочекаються сумчани очищення річки Сумки у центрі міста?

 Поділитися

Поділитися в

5 липня розпочався збір підписів  на електронній петиції “Провести ревитализацию реки Сумка в центре города Сумы”. Впродовж всього часу пропозиція сумчанина Віктора Погоренка набрала 299 голосів і отримала відповідь від міської влади

Сумчани постійно вимагають очищення річки Сумки, бо вона знаходиться у центрі міста і псує загальне враження, а також такими темпапи її може зовсім скоро не стати.

Відтак, міська влада у відповіді запевнила, що ще у минулому році експерти розробили науково-дослідну продукцію «Наукове обґрунтування шляхів покращення екологічного стану
р. Сумка в межах міста», яка і передбачає розроблення природоохоронних заходів, спрямованих на збереження та відтворення природного стану річки Сумка, зокрема ділянки між мостом по вул. Горького та пр. Шевченка.

Укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації з поліпшення технічного стану та благоустрою р. Сумка. Після її розробки буде оголошено процедуру публічної закупівлі на виконання відповідних робіт, – зазначили у міськраді.

145 тисяч гривень передбачено у міському бюджету на поліпшення міських водойм.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: