метизная компания

Чи заборонити діяльність кафе з порушенням тиші у нічний час та Водного кодексу України, вирішуватиме виконком Сумської міськради

 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь від влади електронна петиція “Закрити кафе «Тандирний двір» біля річки Псел”, яка набрала 253 підписи сумчан. Заборону діяльності розважального закладу вирішуватиме виконавчий комітет Сумської міської ради.

“Розважальний заклад “Тандирний двір” (провулок Чугуєвський, 20) розташований на правому березі Псла на відстані 40-45 м від берега, що прямо заборонено Водним Кодексом України. Згідно статті 79 та 88, для середніх річок, якою і є Псел (площа водозбору – 22 тис. кв. км), встановлена водоохоронна зона 50 метрів, в межах якої заборонена господарська діяльність, це з одного боку. 

З іншого боку, щороку у теплий період цей майданчик порушує Законодавство України щодо шуму. Щодня із 17-18 години до 23-00 з майданчика гучно лунає музика та живий спів, який не можна не чути. Чудовий спальний район міста, у якому розташований цей заклад, щороку перетворюється на якусь шансонну естраду, у якої щодня «только рюмка водки на столе». 

Декілька разів у теплий період року мешканці прилеглих будинків викликають поліцію, бо заклад не вимикає музику після 22-00. Але він так і продовжує голосити після 22 години. 

В денний час гучність музики така, що її навіть чутно у квартирах із закритими вікнами. Впевнений, що гучність повинна якось регулюватися санітарними нормами, при яких її не повинно бути чутно у закритому приміщенні . 

Чому мешканці прилеглих будинків повинні слухати музику та живий спів, а також галасливих відвідувачів даного закладу? 

Шановний Олександре Миколайовичу, ми йдемо до Європи, де поважають права людини та її право на спокій, де дотримуються простих норм та правил, які створені саме для того, щоб ніхто нікому не заважав. 

Враховуючи те, що зазначений заклад ніяк не реагує на виклики поліції стосовно порушення тиші у нічний час і продовжує порушувати Закон України та Статут нашого міста Суми, вимагаємо заборонити діяльність кафе «Тандирний двір» та демонтувати його майданчик, якого не має бути у водоохоронній зоні річки Псел”, – йдеться у тексті петиції.

Відповідь міської влади:  

“На електронну петицію щодо закриття кафе «Тандирний двір» (пров. Чугуєвський, 20), розміщену на порталі «Єдина система місцевих петицій» і яка набрала необхідну кількість підписів, повідомляємо наступне:

Станом на 25.07.2018 відділом торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради підготовлено проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради «Про розгляд електронної петиції Погоренка Віктора Сергійовича щодо закриття кафе «Тандирний двір» біля річки Псел». 
Дата та час проведення засідання виконавчого комітету Сумської міської ради, на якій буде розглядатись даний проект рішення, Вам буде повідомлено додатково”

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: