метизная компания

Чи заборонять у Сумах гральний бізнес: вирішуватиме виконком

 Поділитися

Поділитися в

Електронна петиція “Заборонити гральний бізнес в місті Суми” отримала відповідь міської влади. “За” підписались 262 людей із 250 необхідних.

Автор петиції, Володимир Шевченко зазначає:

“Незаконне ведення грального бізнесу – один з небезпечних злочинів у сфері господарської діяльності. Ще у 2009 році Верховна рада прийняла Закон “Про заборону грального бізнесу в Україні”. Незважаючи на правову заборону, гральні заклади продовжують і далі функціонувати, у тому числі й нелегально під виглядом Інтернет-кафе та покерних клубів. 

Законодавці власноруч створили юридичну лазівку для нелегалів — відокремили з грального бізнесу лотереї, не давши їм ані визначення, ані передбачивши механізми їхнього регулювання. 

І ось під вивісками “Лото” або навіть “Державна лотерея”, що майоріють скрізь — у великих містах і дрібних селах, ховаються ті самі нелегальні гральні зали автоматів. 

Тому представники громади м.Суми, якім не байдужа доля нашого міста, бажають закриття цих так званих гральних закладів за допомогою міської адміністрації, що має право на офіційному рівні заборонити цей нелегальний гральний бізнес в м. Суми”

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2259447-zaborona-gralnogo-biznesu-a-viz-i-nini-tam.html 

На підставі вищевикладеного, пропоную провести громадські слухання щодо доцільності існування в м. Суми закладів під вивесками “Лото”, “Державне лото” “Космолот” та інші, та в майбутньому прийняти рішення про заборону вищевказаних закладів на території м. Суми взагалі”

Відповідь міської влади:

“Повідомляємо, що спеціалістами відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської міської ради розглянуто електронну петицію про заборону грального бізнесу в м. Суми, та підготовлено відповідний проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради, який буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради”

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: