метизная компания

Член виконкому Сумської міськради вимагає публічного проведення конкурсу на вивезення сміття

Суспільство | 09:16, 29.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Член виконкому Сумської міської ради Олександр Лазаренко на своїй сторінці у Фейсбук виклав допис, у якому вимагає прозозорого та публічного проведеення конкурсу на вивезення твердих побутових відходів

“Ми маємо право побачити і оцінити технічні засоби і ресурси компаній, що за наші з вами гроші, будуть протягом наступних п’яти років обслуговувати наше місто.

Вважаю, що конкурсантів треба оцінювати за реальним станом речей, а не за паперовим відписками. Треба показати містянам автомобільний парк, баки та інші матеріально-технічні засоби фірм-конкурсантів провівши презентацію для громади на майдані Незалежності. А відповідним структурним підрозділам міської ради забезпечити публічне висвітлення заходу на порталі СМР та місцевих медіа.

Сьогодні з відповідною пропозицією на засіданні конкурсної комісії з визначення виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів виступила і депутат СМР Юлія Левченко. На жаль вона була проігнорована.

Я розумію, що членам комісії простіше і приємніше працювати з паперами в маленькому закритому кабінеті, аніж вийти на майдан і подивитися на дійсний стан справ. Проте краще під час конкурсу один раз одразу відсіяти іржаві радянські помийки на колесах, аніж потім кожного дня споглядати як давно виведені зладу сміттєвози розливають нечистоти по вулицях нашого міста.

Разом із громадою вимагаю від керівництва міста всеж провести відкриту презентацію техніки на майдані!

Ми хочемо аби наше місто було чистим! Маємо право обирати в якому місті нам жити!

Не закривайтеся в тісних кабінетах – дайте можливість громаді побачити і оцінити!”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, лідером серед перевізників відходів у місті Суми є “А-МУССОН”. Окрім цього, нещодавно вони придбали унікальний сміттєвоз-мийку, аналогів якого на Сумщині немає. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: