метизная компания

Чоловіка, винного у забрудненні Сумщини медвідходами на 12 млн грн, покарали на 17 тис. грн

Суспільство | 13:25, 11.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратура знову уклала угоду про визнання винуватості з тим, хто завіз у Сумську область сотні тонн медичних відходів, влаштувавши незаконні звалища. Про це повідомляє Зарічний районний суд м. Суми.

6 серпня 2021 року судом визнано винуватим заступника директора ТОВ за ч.1 ст. 325 КК України, і призначено йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 грн.

За матеріалами справи, обвинувачений, діючи без ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, на території орендованих нежитлових приміщень у м. Суми зберігав та спалював небезпечні медичні відходи, в тому числі використані шприци, голки, крапельниці, пробірки, використані тести на COVID-19. Допущенні обвинуваченим порушення могли спричинити поширення інфекційних захворювань та несуть потенційний ризик для здоров`я та життя людей.

30.07.2021 між прокурором та обвинуваченим було укладено угоду про визнання винуватості, відповідно до якої громадянин П. визнав свою винуватість у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення в повному обсязі. При цьому, сторони погодились на призначення покарання обвинуваченому за ч. 1 ст. 325 КК України у виді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000,00 грн.

Під час підготовчого судового засідання обвинувачений пояснив, що уклав угоду добровільно, йому зрозумілі права, наслідки укладення такої угоди, характер обвинувачення та покарання, яке буде призначене на підставі угоди.

Суд, вивчивши угоду про визнання винуватості між обвинуваченим та прокурором, дійшов висновку, що зазначена угода не суперечить вимогам КПК України, умови угоди відповідають інтересам суспільства, не порушують права, свободи чи інтереси сторін або інших осіб, відсутні дані щодо неможливості виконання обвинуваченим взятих на себе обов’язків.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: