метизная компания

Чому більшість сумських газет публікується російською мовою?

Суспільство | 21:30, 10.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

На публічній консультації, cьогодні, 10 липня, говорили про те, як допомогти місцевим засобам масової інформації стати україномовними. На захід запрошували представників друкованих ЗМІ, але редактори не прийшли обговорити мовну проблему.

Наталія Орлова – представник громадської організації «Центр UA» особисто спілкувалася з головним редакторами газетних видань Сум, зокрема «Данкору», «Ваш Шанс» і «Панорами» та запрошувала долучитися до публічної консультації.

Так, у ході особистих розмов на питання: “Чому видання публікуються на російській мові?”, головні редактори відповіли, “що не бажають втратити своїх читачів – людей, які читають російською мовою”.

Фото: Агенція промоції “Суми”

«Євген Положій, головний редактор газети “Панорама” підтримує заплановані курси української мови і пропонує безкоштовно надати рекламу у своєму виданні», – зазначила Наталія Орлова, представник  ГО «Центр UA».

Учасники заходу запропонували місцевим ЗМІ почати використовувати українську мову хоча б на сайтах. Таким чином вони можуть поступово привчати своїх читачів до змін.

А поки сайти сумських газет виглядають ось так.


Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: