Чотири громади Сумщини отримали нові «шкільні автобуси»
Поділитися в
Копіювати посилання

Для сільських шкіл Сумщини придбали новий транспорт за кошти державного та місцевих бюджетів.
Роменська, Шосткинська, Путивльська та Миколаївська селищна громади отримали новий шкільний транспорт.
Як повідомили в Сумській ОВА, автобуси придбали на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів за підтримки Європейського Союзу в межах програми Ukraine Facility.
Наразі в області вже розпочали підготовку до нового навчального року. Отриманий транспорт дозволить забезпечити регулярний та безпечний доїзд учнів до закладів освіти в тих місцях, де це дозволяє безпекова ситуація.
Завдяки оновленню автопарку підвезенням буде охоплено ще майже 150 дітей із 17 населених пунктів Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!