метизная компания

Чи готова Сумщина протидіяти викликам коронавірусу?

 Поділитися

Поділитися в

На прес-конференції «Готовність Сумщини протидіяти викликам коронавірусу», яка відбулася сьогодні, стало відомо, які заходи проводяться на Сумщині, задля недопущення занесення та поширення на територію області коронавірусної інфекції COVID-19. 

Тест-систем на виявлення коронавірусу COVID-19 у громадян на Сумщині наразі немає. У разі необхідності Сумщину ними забезпечить Міністерство охорони здоров’я, про що є відповідні домовленості. Крім цього, у Сумах є сучасна лабораторія, де проводяться дослідження усіх типів грипу, і де можна тестувати і на коронавірус, про це повідомив Володимир Збаражський, директор Сумського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

Дмитро Кравцов – начальник обласного управління охорони здоров’я повідомив, куди госпіталізуватимуть жителів Сумщини у разі виявлення вірусу 2019-nCoV, а також при ускладненні епідемічної ситуації, пов’язаної з цим вірусом для дітей і дорослих:

КНП COP «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З.Й.Красовицького» – для дорослих (місто Суми, область);

КНП «Сумська міська дитяча клінічна лікарня св.Зінаїди» – для дітей (м. Суми);

КНП COP «Сумська обласна дитяча клінічна лікарня» – для дітей.

Для перевезення хворих виділений спеціалізований санітарний транспорт (типу В або С), обладнаний відповідно до вимог.

У закладах охорони здоров’я Сумської області в наявності 493 інфекційні ліжка, у т.ч. 16 реанімаційних. В Сумській обласній інфекційній клінічній лікарні – 100 ліжок, з них 6 реанімаційних. В інфекційних відділеннях області функціонує 93 бокси.

Також поновлено необхідний запас засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

В області функціонує 4 пункти пропуску через державний кордон на міжнародних автомобільних шляхах. Наразі прикордонна служба забезпечена засобами для дистанційного вимірювання температури осіб, які перетинають державний кордон.

Ректорам Сумського національного аграрного та Сумського державного педагогічного університетів, де навчаються іноземні студенти з Китайської Народної Республіки, направлені листи стосовно організації протиепідемічних заходів (уточнення списків осіб з-поміж студентів, які протягом зимових канікул відвідували Китай, насамперед м. Ухань, провінція Хубей), забезпечення щоденного медичного спостереження за студентами, що повернулися з Китаю, протягом 14 днів з моменту повернення, розв’язання питання про ізолювання групи китайських студентів на період проведення медичного спостереження, створення умов для тимчасової ізоляції підозрілих на захворювання осіб.

В усі заклади охорони здоров’я області направлені інформаційні матеріали з питань профілактики з метою їх подальшого розповсюдження серед населення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: