метизная компания

Чи поливатимуть сумські вулиці у спеку: відповідь на петицію

Суспільство | 09:15, 31.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади петиція “Полив в жару города Сумы”.

“В цивилизованных, европейских странах, как и раньше у нас в старые, добрые времена г. Сумы поливался из специализированных машин (поливалок) не только в жаркую погоду, но и просто для создания чистоты и из-за заботы об окружающей среде и главное о людях!!!
Прошу рассмотреть возможность и вернуться к этой человечной, цивилизованной практике в нашем городе Сумы и ежедневно поливать в жаркую погоду дороги, тротуары и деревья. Это положительно скажется на городском климате и здоровье сумчан!”, – писав автор петиції.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду Вашої електронної петиції “Полив в жару города Сумы”, розміщеної на порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2605), повідомляємо наступне.

З електронної петиції вбачається, що мешканці бажають здійснювати в літній період полив доріг та тротуарів по м. Суми.

Інформуємо, що відповідно до рішення Сумської міської ради від 24.12.2020 №62-МР “Про бюджет Сумської міської територіальної громади на 2021 рік” (зі змінами) для Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради передбачено видатки на надання послуг з утримання вулично-дорожньої мережі та штучних споруд.

Разом з тим, на жаль, у зв’язку з обмеженими лімітами фінансування наразі вжиття запропонованих Вами заходів не є можливе.

Враховуючи вищевикладене, надана Вами пропозиція врахована департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради та буде опрацьована в наступному бюджетному періоді за умови належного фінансування».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: