СумБуд

Чи пов’язаний майбутній губернатор з нардепом Андрієм Деркачем?

Суспільство | 14:21, 23.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Днями в сумських медіа була розміщена інформація про зв’язки Сергія Леонова – кандидата на посаду голови ОДА з політичними елітами області. Редакція SumyPost звернулась по коментарі безпосередньо до Сергія Леонова.

На одному з сумських новинних сайтів розміщено інформацію про Ваш зв’язок з депутатом ВРУ Деркачем А.Л. Чи дійсно Він «просуває» Вашу кандидатуру?

Мені нічого сказати з приводу моїх зв’язків з паном Деркачем Андрієм Леонідовичем, бо ніяких зв’язків не існує. Я з ним особисто не знайомий, ми жодного разу не спілкувалися і не зустрічалися.

Але цей зв’язок відповідно до згаданих публікацій простежується через товариство з обмеженою відповідальністю «Блок Енерго».

Відповідально заявляю, що, по-перше, дізнався про існування фірми «Блок Енерго» з постів у Facebook, ніяких документів щодо її заснування не підписував і не мав ані уявлення, ані документів щодо моєї участі у статутному капіталі цієї фірми. Якщо знайдуться там мої підписи, готовий на проведення графологічної експертизи. Саме через це інформація про згадану фірму не була включена в мою декларацію кандидата на посаду голови Сумської ОДА, оскільки я і гадки про неї не мав.

По-друге, відразу після отримання інформації щодо наявності у мене корпоративних прав у ТОВ «Блок Енерго» та перевірки цієї інформації, я здійснив відповідні кроки з метою позбутися корпоративних прав, і на даний момент часу мене немає в складі засновників ТОВ «Блок Енерго». Враховуючи, що декларація подається станом на 31.12.2018 року, я направив скориговану декларацію у відповідності до законодавства, де вказав інформацію про наявність у мене на відповідну дату корпоративних прав у цій фірмі. До речі, я поцікавився, чи здійснювала якусь діяльність ця фірма за роки свого існування та отримав відповідь «ні», навіть звітів не подавала.

По-третє, ані з Боярінцевим О.А., ані з Трощієм В.О., які зазначені як засновники в ТОВ «Блок Енерго» особисто не знайомий, ніколи не зустрічався, ніяких спільних справ не мав і не маю.

Чи є Ваш багаж знань та навичок достатнім, аби очолити область?

Приймав участь у реалізації близько 25 міжнародних грантових проектів відповідної тематики децентралізації, розвитку громад, енергетичної безпеки тощо. Останні три роки разом з колегами мав можливість долучитися до аналізу великого масиву статистичної інформації за останні 20 років для того, щоб зробити прогнози соціального та економічного розвитку майже для всіх районів Сумщини. На мою думку, область потребує кардинальних змін, залучення нових інвесторів, налагодження відкритого діалогу влади з бізнесом, зміни акцентів у прийнятті рішень на користь не політичних мотивів, а економічної доцільності. Думаю, що зможу запропонувати нові шляхи для розвитку області, які до цього ще не використовувалися.

Ви – не єдина кандидатура, яка розглядається. Як Ви ставитесь до існування інших кандидатів?

Я так розумію, що кандидатур на посаду голови Сумської ОДА декілька, і це добре. Я як економіст – за чесну і здорову конкуренцію. Це дійсно дозволить обрати кращого кандидата, який зможе зрушити справи в області.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: