метизная компания

Cумщина готова до поглиблення співпраці з Китаєм

Суспільство | 22:27, 25.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це під час зустрічі в облдержадміністрації з представниками делегації міста Сіньсян провінції Хенань Китайської Народної Республіки зазначив заступник керівника області Вадим АКПЄРОВ

За його словами, протягом останніх років Сумська область активно розвиває співробітництво з Китайською Народною Республікою. Підтвердженням цього є Угода про довгострокове торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Сумською областю та провінцією Гуйчжоу, Угода про співробітництво між Сумським національним аграрним університетом і компанією «Golden Egg». Також під час ІІ Українського форуму Шовкового шляху було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Сумською обласною державною адміністрацією та Альянсом міст Шовкового шляху, мета якого – об’єднання зусиль для поглиблення партнерських взаємин і подальший розвиток стратегічного партнерства.

«Запевняю вас, що місцеві органи влади і всі жителі Сумщини будуть тільки вітати наше взаємне співробітництво і створять необхідні умови, щоб представники КНР розвивали свій бізнес, подорожували або вчилися у нашому краї з успіхом і комфортом, як у себе на Батьківщині», – підкреслив Вадим Акпєров.

Про зацікавленість у розвитку двохсторонньої співпраці в усіх напрямах говорила і заступник голови обласної ради Тетяна ГОЛОВКО.

Старший консультант Муніципального народного уряду міста Сіньсян Чжан ГОВЕЙ у своєму виступі відзначив, що на Сумщині справді є великий науковий і освітній потенціал та сприятливі умови для іноземних інвестицій.

«Цього разу під час приїзду на Сумщину ми домовилися щодо  створення на базі Сумського національного аграрного університету – Центру високих технологій у сільському господарстві, – повідомив він. – Ця структура займатиметься залученням новітніх наукових технологій у сільське господарство. Крім того, із керівництвом СНАУ ми обговорили можливість спільної підготовки магістрів та аспірантів. Тож сподіваюся на розширення сфер співпраці між Сумщиною та нашим містом».

Окрім того у рамках зустрічі із делегацією з Китайської Народної Республіки відбулися презентація економічного та інвестиційного потенціалу Сумської області, індустріальних парків Сумщини. Пройшло обговорення питань щодо подальшого поглиблення співробітництва між сумським краєм та містом Сіньсян провінції Хенань.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: