метизная компания

Депутатка облради Сумщини стала представником громадськості у складі поліцейської комісії

Суспільство | 14:35, 29.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Сумської облради депутати підтримали рішення Про обрання кандидатури представника громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Сумській област Департаменту патрульної поліції.
Так, до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції увійшла Людмила Чегринець – депутатка Сумської обласної ради восьмого скликання і членкиня фракції “Слуга народу”.
Зазначимо, основними повноваженнями поліцейської комісії є: проведення відбору (конкурсу) на службу в органи (заклади, установи) поліції, крім прийому на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських та проведення конкурсу для призначення на вакантну посаду. Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їхній посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: