метизная компания

Депутати Сумщини внесли зміни до програми соціального захисту населення

Суспільство | 12:00, 28.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 26 червня, під час першого пленарного засідання 35-ї сесії Сумської обласної ради депутати підтримали проект рішення про внесення змін до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

З метою посилення соціального захисту окремих категорій громадян та членів їх сімей, розглянувши пропозиції Сумської обласної державної адміністрації, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила внести зміни до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 22.12.2016.

Збільшено бюджетні призначення на 28 тисяч грн управлінню охорони здоров’я Сумської ОДА на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби. Кошти спрямовані для Сумської обласної клінічної лікарні.

Здійснено перерозподіл видатків за рахунок зменшення асигнувань, передбачену на заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Також зменшено видатки, які були передбачені на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, підпорядкованих установ, закладів та підприємств і змінено джерела фінансування по професійно-технічних навчальних закладах.

Збільшено видатки на 950 тисяч грн для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи. Для цього було зменшено видатки, передбачені на здійснення представництва інтересів місцевих органів влади регіонального рівня у судах.
За рахунок розподілу частини залишку додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих із державного бюджету видатків до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації змінено джерела фінансування видатків по професійно-технічних навчальних закладах, зокрема вивільнені кошти кошти власного фінансування ресурсу у сумі 300 тисяч грн. Вони спрямовані на придбання паливно-мастильних матеріалів для медичних комунальних некомерційних підприємств для підвезення медичних працівників

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: